Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mikor először tettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor először tettétek punciba, mennyire hasonlított az érzés ahhoz, mint amit elképzeltetek előtte?

Figyelt kérdés
Vagy full más volt és meglepődtetek?
2020. okt. 16. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Igazából más volt, mint amilyenre gondoltam, de nagyon tetszett az érzés. Igazából azon lepődtem meg, hogy nagyon gyorsan sikerült elélvezni ahhoz képest, hogy maszturbálásnál tovább bírtam azért jóval.


F

2020. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

nem hasonlított rá és nem volt nagy szám, kb. azt se tudtam, kint vagyok-e még vagy már bent

de nem épp optimális körülmények közt került rá sor

2020. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy stram elemes péniszvibrátorhoz képest a punci smafu! 😅
2020. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
80%
Eléggé hasonlított.
2020. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

hiába pontoztok le, nekem tényleg ilyen érzés volt, és lehet, hogy a kérdezőnek se lesz nagy szám az első alkalom

#2-es

2020. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Többszörösen jó volt - többek között azért is mert tartozott a p.ncihoz egy nő, akin láttad hogy "reagál" élvezi ami történik.
2020. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abszolút teljesen más volt, egyáltalán nem olyan, ahogy képzeltem, pedig ujjaztam is már előtte. De mégis mennyei volt. Nem is bírom punciban sok ideig mai napig sem.
2020. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából egyedül az lepett meg hogy sokkal nedvesebbnek érződött mint amire számítottam.
2020. okt. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonymousreview60 ***** válasza:
#8:+1
2020. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!