Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Soha nem elégülök ki eléggé,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem elégülök ki eléggé, hiába van hüvelyi ès csiklói orgazmusom is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akár maszti, akár szex által élem át az orgazmust, utána mindig többre vágyom. Ha nem lennének kötelességeim és végtelen időm lenne, akkor az egész napot végigszexelném. Nem kérek felajánlkozást privátban, kommentben írjatok megoldást erre, mert pokoli érzés.

#szex #orgazmus #kielègületlenség
2020. okt. 17. 10:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Hát akkor dugj egész nap! Főleg ha van is kikkel. hajrá.
2020. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

Most mondhatnám, hogy nimfo vagy, de szerintem egyszerűen csak nagy az étvágyat.

Örülne sok pali egy ilyen nőnek, akár, csak szex kapcsolatra is.

Ha ez nem gátol a mindennapokban, akkor csináld, ahogy lehetőséged van rá!

F

2020. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Análisan is szoktam szexelni, ismétlem, megélem a vágyaimat. 21 éves korom óta van így, most 27 vagyok.
2020. okt. 17. 11:43
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem baj az éld is meg. Gangbang ahol elintéznek alaposan? vagy az sem elég? Volt ilyen csajom. akkor néha az agyamrament vele (de azért nem mondtam nemet sose) mai fejjel már hiányzik az ilyen. :)
2020. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam már többször, de nyilván nem lehet mindennapos az ilyesni.
2020. okt. 17. 12:17
 16/21 anonim ***** válasza:
Mindennapos nyilván nem. de heti egy fixen?
2020. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én most is azt mondom, nagy étvágyad van.

Fiatal vagy, és semmi gond ezzel.

Mi férfiak alapból ilyenek vagyunk átlagban.

Ebből adódóan, mindig lesz olyan aki, rendesen ki fog nyalni, és örömmel beléd teszi, ahová csak akarod.

Az idő mulasaval csökkenő fog.

12es voltam.

2020. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nekem 1 pasi kell, aki nem akar birtokolni és kellően nyitott néhanapján többes élményekre. Eddig minden páromnak sok voltam, napi 3-4-szex mellett is 2-3-szor önkielégítek. Inkább 3-4 órát alszom, csak az élvezetem meglegyen.
2020. okt. 17. 13:32
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát mondanám hogy én pont ilyen vagyok... nekem kifejezetten izgalmas ha néhanapján több pasi intézi el a csajt. kattanok rá.


De ez meg az én problémám, senkit sem érdekel ez.. :D :D

2020. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ninfománia.
2020. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!