Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha lazább kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha lazább kapcsolatot akartok, mi fér bele nektek a szexnél, szex mellett?

Figyelt kérdés

Mennyire akartok csak a lényegre koncentrálni vagy belefér kisebb romantika is? Például összebújva együtt alvás utána? Szex közben fontos a ti kielégülésetek is vagy az is jó, ha csak a nőnek okoztok örömöt?

Mi az amit már olyankor csináltok, amikor komolyabban érdekel a másik?



2020. okt. 17. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Hát esetleg főzhetsz is.
2020. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Szexkapcsolatom még soha nem volt, de úgy nem is menne, hogy csak szex és a viszontlátásra. Ez a kapcsolat modellt csak olyannal tudnám elképzelni akivel jól ki tudok jönni és úgymond barátság is van benne, őt pedig megölelném utána. Egyébként teljesen változó, hogy kinek mi férne bele és az is, hogy ki mennyire akar ilyen kapcsolatot és hogy áll hozzá.
2020. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

nekem a simogatás, ölelés is fontos szex után

beszélgetés, közös programok stb

2020. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig imádtam ölelkezni, együtt aludni és csókolózni az úgymond szexpartnereimmel is. Sőt, mai napig van egy olyan barátom, aki csaj, és imádunk ölelkezni, meg néha fogdossuk is egymást, aludtunk is együtt. De pl soha nem csókolóztunk sem :)
2020. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt ilyenem, de jelen életfázisomban gondolkodom, hogy kéne. Szerintem nálam hasonló lenne mint egy normál kapcsolat, annyi, hogy nincsenek mély érzelmek és mind a ketten tudjuk, hogy ez csak játék. Meg a találkozások szexre vannak kihegyezve nyilván. Meg annyira vagyunk összekötve mint két lazább barát nem jobban.
2020. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Együtt fürdés, együtt alvás, közös programok. A "csak szex" nekem kevés, szexmentes együttlétre is szükségem van.
2020. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha normális a férfi akkor fontos, hogy a nő is kielégüljön, de a saját kielégülés az még fontosabb. A laza kapcsolatnak pont az a lényege, hogy a saját örömöd legyen, szóval első sorban ez a fontos. Egy párkapcsolatban viszont pont ellenkezőleg. Én nem keverem össze a kettőt. Ha csak szex akkor nem vallok neki szerelmet.
2020. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
Hadd találjam ki: a helyes paseee csak dugni akar veled, viszont te össze akarsz vele jönni, úgyhogy valamiképpen érzelmeket akarsz belevinni. Már most veszett ügy...
2020. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Hát úgymond minden belefér! Még az is hogy kapcsolat lehet belőle. Sok lánnyal jártam már így! Olyanokat szexeltem velük, hogy belém szerettek.
2020. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ismerkedünk egyelőre és a történtek alapján elgondolkoztam, hogy vajon ezek a mozzanatok komolyabb érdeklődést is mutathatnak-e már? Vagy laza kapcsolatba is beleférnek?
2020. okt. 17. 22:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!