Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajoknak is ez jár a fejében?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak is ez jár a fejében?

Figyelt kérdés

Van barátnőm de rengetegszer kerülök bele abba a "kellemetlen" helyzetbe hogy más csajok/nők időznek rajtam a tekintetükkel még akkor is ha a barátnőm mellettem van vagy az adott hölgynek a párja is jelen van.

Ennél egy fokkal "kellemetlenebb" amikor érezhető jelzéseket produkál a hölgy a párjának jelenlétében bár szerintem ez sokszor tudatalatti.


Szóval arra lennék kíváncsi főleg a szebbik nemtől hogy ilyenkor pontosan mi játszódik le bennetek?

Pasiként azt hiszem nem nagy titok hogy én egy erotikus pózra gondolok ilyenkor a kiszemelt hölggyel ami általában a hátulról való behatolás szokott lenni, de vajon ti nőként is a szexet képzelitek el magatok elé? Vagy valamilyen formában elképzelitek ahogy a pasi odalép hozzátok és kezdeményez?

Akár a barátnője mellől?



2020. okt. 18. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Én ha végigmérek egy pasit, soha nem jár a fejemben semmiféle póz.

Csak szimplán “kiértékelem” a látottakat.

2020. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
A nőknek csak a fsz jár a fejükben.
2020. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én pasi vagyok és én is mindig az analra gondolok, általában kutya pózban. Néha ha van valami különleges a csajban olyankor szoktam csak más helyzetekre, pózokra gondolni, de annak meg a bdsm-hoz van köze.
2020. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Csak azt nézik, mekkora balekkal jár az a lány. ☺️
2020. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szexre gondolok ilyenkor csak tetszik amit látok, és ez még azt sem jelenti hogy lehetne vmi koztunk
2020. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én általában azt képzelem el, hogy vajon milyen típusú a szexben. Ha nem tetszik a pasi, egyáltalán eszembe sem jut semmi vele kapcsolatban.

Ha jól néz ki, kitalálom fejbe, hogy "szerintem" kellemesen szeretkezik vagy esetleg durvábban nyomul.

Viszont, aki tetszik és megbizserget, akkor simán látom magam előtt, ahogyan felrak a falra, csókol, nyalja a nyakam, szívja a mellem és addig dug, amíg el nem megyünk. Súlyosan és durván.


Most, hogy így leírtam, kicsit szégyenlem magam. Ez igazán nagy bunkóság. Szexuális eszközként tekinteni egy szegény férfire.

Sajnálom.

2020. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen...szegény mi..férfi állatok... szexuális eszközök vagyunk...borzasztó...
2020. dec. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!