Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok melyik tetszik jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik tetszik jobban a kerekded feszes here vagy a hosszúkás csüngő lógó herezacskó?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Tökmindegy nekem. Nem a here formája számít.
2020. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt érdemes tudni, hogy a herezacskók állaga állandóan változik. Néha feszes, kerek, máskor meg lóg nagyon, mint egy öregembernek. Helyzettől függ.
2020. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem mindenki megjegyezte hogy az átlagtól nagyobb, volt aki azt hitte valami bajom van. De amúgy hamar megszokják, nincs vele bajuk, bár tapasztalatom szerint a feszesebbet szebbnek látják.
2020. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Inkább lógós...
2020. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kerek feszes. a logós olyan mint egy öregembernek
2020. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a „lóg, mint az öregembernek”, nálatok honnan jön? Hány öregember herezacskóját láttátok? Mert én láttam már pár százét, és a legtöbbjük feszes, tömött. Tudniillik a legtöbbnek van pocakja, és a hasi elhízás ebben szerepet játszik. A lapos hasú férfiaknak tud igazán lógni, ahogy nő a has, a herék úgy húzódnak feljebb.
2021. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!