Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek csak alkalmi kapcsolata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek csak alkalmi kapcsolatai vannak az hogy tapasztalhatja meg hogy milyen érzés gumi nélkül igazán benne lenni és érezni a nőt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy nem csak egyszer vagy a lánnyal, hanem többször és kialakítasz vele kapcsolatot? Van varázsa az újdonságnak, de egy jó partnert vétek elengedni, illetve nincs az az alkalmi kaland ami felérne azzal ha olyannal csinálod akit szeretsz (nem erkölcsi beszéd mert nem vetem meg időnként az alkalmi kalandokat hanem tény).
2020. okt. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak alkalmi kapcsolataim vannak, de alkalmiban is csináltam már gumi nélkül. Amúgy meg, szerintem nincs olyan, akinek csak és kizárólag alkalmi van. Akkor már inkább kialakítanak ezek az emberek egy szexbarátságot is valakivel.
2020. okt. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ha nem párkapcsolatban van a szex, én abban az esetben, mindig arra törekszem, hogy egy szexpartnerem legyen, akivel h minden jó, aki összejárunk...

Általában csak azzal a nővel csinálom, és ő meg csak velem.

Ha meg van a kellő izgalom a szexben, és tudunk egymás vágyaival azonosulni, akkor senkinek nem kell másik, így nem kell gumi.

De ha a csaj úgy akar velem lenni, hogy tudom, mindenkivel ilyen, akkor csak gumi.

F

2020. okt. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

Hát az alkalmi az egy semmi , a rendes kapcsolathoz mit ott tud és érez az ember.

AZ alkalmi mindíg abból áll hogy ideges , zavarba van az ember és hamar vége van.

2020. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!