Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ha szerintem (is)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha szerintem (is) isteni a farkam illata, íze, akkor minden nő szerint az lesz?

Figyelt kérdés
Eddig 4 barátnőm volt. Ők mind imádták szopni, nyalni, szagolni. Mennyi az esélye, hogy kifogok egy olyan nőt, akinek nem fog ízleni?
2020. okt. 19. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván nem mindenkinek. Van aki imádja pl alevendula illatot, van aki pedig utálja. Kb ugyanennyi az esély erre is.
2020. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nagy az esélye!

Egoista kis izé....

2020. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
50%
2020. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Semennyi. Ha neked ízlik a farkad, akkor minden nőnek ízleni fog!
2020. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Kis egoista izé de tetszik! Biztos a farkad is tetszene! L ;)
2020. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
biztosan
2020. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Te nyalogatod a farkad?
2020. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

A női szaglás rendkívül kifinomultá érett az idők során. Általánosságban elmondható, hogy ez azért volt, mert ha egy férfi illatát kellemesnek találták, az azt jelentette hogy az immunrendszerük nagyban különbözik, következtetésképpen az utódjuk sokkal egészségesebb lenne.

Nekem volt párom, aki rendesen mosakodott, nem volt semmilyen nemi baja de hihetetlen nehéz volt öklendezés nélkül foglalkozni vele, aztán a mostani barátom akkor is illatozik mindenhol, ha teljesen le van izzadva és állítása szerint büdös, nekem nem tűnik fel.

2020. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha még sok nővel lesz dolgod akkor biztos lesz olyan akinek nem tetszik az íze-illata, illetve biztos lesz olyan aki szimplán nem szeret szopni és meg se kóstolja
2020. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!