Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok csak olyan fiúkkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csak olyan fiúkkal jönnek össze akiknek van társaságuk, és vagányul viselkedik, ezáltal felkelti az adott lány érdeklődését?

Figyelt kérdés

Tudom hogy vannak olyan lányok akik alig várják hogy szabad legyen egy fiú és összejöhessen vele.

Sosem jöttem még be egy lánynak sem.

El sem tudom képzelni milyen lehet egy szeretett lánnyal kézen fogva sétálni, meg szexelni.


2020. okt. 19. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudom és 29 éves vagyok. Szűz pasi.
2020. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten taszítanak a nagy tàrsasàgú bulibárók. Hideg is kiráz az ilyen nagyszajú mesebajnokoktól.

Àltalàban nulla IQ, és gyenge teljesítmèny a jellemző rájuk.


A csendes, okos intelligens pasik jönnek be, ha spotol, es kemènyen tanul vagy keményen dolgozik.

2020. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első lecke, ne általánosítsd a lányokat, mert akikre te vágysz ezért minimum faképnél fognak hagyni.
2020. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!