Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik otthon nem szegyenlosen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik otthon nem szegyenlosen a csaladtagjuk elott ok borotvaljak a nemi szervuket vagy nem zavartatjak magukat ha szorosek odalent?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem mert sok helyen a megszokott a meztelenseg a gyerekeknek de aztan szegyenlosse valnak mikor belepnek a serdulokorba.


Viszont van olyan akik tinikent vagy huszonevesen akar felnotten nem szegyenlosek otthon (nem a direkt meztelensegre gondolok hanem pl furdobol a sajat szobaba atmenni vagy akik nem csinalnak problemat abbol ha meglatjak oket puceran), viszont nem borotvaljak a fanszoruket?



2020. okt. 19. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Van olyan, igen
2020. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
egyenlöre nálunk nem olyan nagy gond ez, de mivel csak ketten élünk egy lakásban és lányomnak még eleve nincs olyan sok oda lent így nem gond ha néha pucéran vagyunk itthon
2020. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2# de neked se gond ő előtte ?
2020. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gond, akár szőrös, akár borotvált. L.
2020. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szégyellős vagyok de ennek nincs köze ahhoz hogy borotválom. 21f
2020. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Család előtt nem vetkőzök le teljésen. Csak a barátnőm és az edzésen lévő srácok és a haverjaim előtt.

Egyáltalán nem zavar, hogy szőrös. És mást se.

21 vagyok.

2020. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte borotváltam teljesen, de utána csak rövidre vágtam. 19L
2020. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk ez nem kérdés.Egymás előtt levetkőzés, felöltözés, vagy éppen fürdés, ez természetes. Gyermekeinket is így neveltük fel. (Egy fiú, egy lány.) Ezáltal nekik is így a természetes. Párommal az intim borotvált. Ezáltal a lányom majd később a fiam is követte példánkat. Ma felnőt emberként élik önnálló életüket. Úgy érzem ezen téren, felszabadult életstílust adtunk nekik útravalóul. Nem úgy mint ellenben mi, akik egy prűd, konzervatív világban nőttünk fel. Nekem az a furcsa a mai világban, ha nem ilyen, vagy hasonló a harmónia. Család apaként nyilatkoztam így, ki túl van kétnagykorú gyermek felnevelésén. Köszönöm a figyelmeteket.
2020. dec. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!