Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 22 éves lány/nő létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 éves lány/nő létemre tetszenek a gimnazista (akár kilencedikes) fiúk, akkor efebofil vagyok?

Figyelt kérdés

"Az efebofília szexuális irányultság, az ilyen orientációjú személyeket efebofileknek, magyarul leginkább „ifjúszeretőknek” nevezzük. Azt a szexuális magatartást jelenti, mikor valaki tartósan és erősen 15-19 évesekhez vonzódik, ő maga azonban jóval idősebb ezeknél, korban nem hozzájuk illő."

Egy 19 évesnél talán nem számítok "jóval idősebbnek", de ha a 15 éveseket vesszük, nem tudom, mennyiben más a helyzet.



2020. okt. 20. 09:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van aki idősebb van aki fiatalabb, van aki a saját korosztálya vonzza.
2020. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nagyon jó vagy. A fiatalabb férfiak téged is fiatalítanak, mami. 🙂
2020. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Mi tetszik rajtuk? Alig férfiasak.
2020. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy finomabbak a vonásaik, egyszerűen jobban tudnak gyönyörködtetni esztétikailag. Amit szépnek látok, az inkább vonz, mint az, ami erőt meg dominanciát sugároz, nem tudom, miért vagyok ilyen.
2020. okt. 20. 10:32
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor a strandolás biztos élvezetes lehet neked, mert ott sok fiúcska van egy szál úszónadrágban, ugye?
2020. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Semmi gond nincs vele. Ötödévesként én is észrevettem a szép első éves lányokat, még randiztam is velük.:)
2020. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Mi annak a jelentősége, ha "igen" vagy ha "nem"?

Bevallom, soha nem értettem ezt a beskatulyázósdit - mi következik ebből?

2020. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
8. Az a jelentősége, hogy nem általános, hogy egy lánynak/nőnek a fiatalabb férfiak/fiúk tetszenek. Nem ez a megszokott, ezért kérdezget. Ha a te életedben is lenne valami nem megszokott dolog, akkor te is próbálnál kérdezgetni, utánajárni. Szerintem nem bonyolult.
2020. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még ép' nem számítasz annak, de nagy kedvence lehetsz a fiatal korosztálynak az tuti :D
2020. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mivel kérdezték többen is privátban, leírom ide, hogy egyébként nem kötelező pont ebbe a korosztályba esni ahhoz, hogy elnyerje valaki a tetszésemet, inkább az van, hogy egy bizonyos fajta összkép/kisugárzás/nevezzük akárminek jön be nekem, és azzal gyakrabban rendelkeznek a nálam fiatalabbak, mint a velem egykorúak vagy az idősebbek.
2020. okt. 20. 11:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!