Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha ez bejön? /L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ez bejön? /L

Figyelt kérdés

Igazából egy ideje nagyon felizgat az, hogy egy lány próbál rivalizálni velem úgymond, és lealacsonyítani az önbizalmam, de mindezt kedvesen, nem durván, viszont egyenesen megmondja hogy szerinte nem vagyok elég jó, pláne hozzá képest, és magát szinte magasztalja közben, stb.


Miért lehet ez? Vannak olyan lányok akiknek ez szintén bejön?


2020. okt. 20. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem! 👎
2020. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Szubmisszív a személyiséged, ez vonz - mármint a domináns nők, dominák. Nem csak te vagy ezzel egyedül.

Az okok viszont sokkal többrétegűbbek annál hogy itt két mondatban ki lehetne fejteni.

2020. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Te pasi vagy. Egy nő sose
2020. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő sose ölülne annak ha egy masik nő megalázza.
2020. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg furcsa. Egy nő soha nem szereti ha egy másik nő jobbnak tartja magát és ezzel megalázza. Ez max akkor lehet igaz ha nem Hetero hanem bi vagy leszbikus vagy.
2020. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagy ritkán vannak ilyen nők, én hallottam olyat pl.: hogy hagyta magát karatéban legyőzni, stb.

Nincs nagy önbizalmad, így másra szeretsz hagyatkozni, hogy más irányítson, vezessen, akár, ha az fájdalommal is jár. Nem annyira ciki, csak ritka.

2020. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

18L

2020. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 mármint hetero lány, aki más lányok véleményére izgul? Akkor mi van a pasikkal? :D
2020. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!