Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy 30 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy 30 év feletti, szüleivel lakó férfival összejön egy nő?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2020. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Rengeteg. Mamahoteleseknek gyűlik ám a pénz, ha dolgoznak.
2020. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 alonelyman ***** válasza:
85%
szerinted a mai ingatlanárak mellett hol lakjon egy férfi??? ahhoz, hogy egyedül lakást vegyen lotton kellene nyerni
2020. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Igen.

Az, hogy valaki egy házban lakik a szülőkkel, nem ugyanaz, mint amikor valaki teljesen életképtelen, se végzettsége, se keresete, és 30 évesen is pátyolgatják.

Csak ma divatos túlmisztifikálni lassan már azt is, ha valaki egyáltalán hallani akar a szüleiről.

2020. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nincs ezzel gond. Én is otthon lakom, mellette egyetemet végeztem (műszaki MSc), dolgozom is. Viszont nincs 30-40 millióm lakásra, házra. Ha valaki számára ez olyan nagy gond, hát magasról tojok rá.
2020. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Hogyne. A fiamnak van lakása, bármikor beköltözhet ha akar. De akkor le kellene mondania a havi 120 ezres albérleti díjról amit minden hónapban elrak. Ha komolyra fordul a helyzet a nőjèvel akkor èn fogom elzavarni itthonról.
2020. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben nagy családi házakban laknak pl, miért lenne gond ha ott lakik velük a gyerekük, sok esetben még a párja is elfér velük, csak manapság divat ez a 18 vagy költözz el gyorsan mert csak na.
2020. okt. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, tudtommal nem csak azok dugnak, van barátnőjük akiknek x szobás kacsalábon forgó palotájuk van, vagy lakásuk van. Nem a lakhatásod a legfontosabb tulajdonsága egy embernek. Persze ehhez kezdeményezni kell a nőknél, a nélkül nem megy akkor sem ha már saját lakásod van (kivéve ha az egy x milliárdos úszómedencés villa).
2020. okt. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag(pl gyári) fizetés 120-160 ezer forint. Egy normális albérlet 100 felett van, és akkor nem luxusra gondoltunk. Ezenkívűl néhanapján enni is kell, és jó lenne ha nem minden hónapban ugyanabban a pólóban járnék be melózni...

Ergo: Sokan ha akarnának sem mehetnének még el. De ez szerintem nem is baj, amíg megvan a családi egység, ha az minden félnek megfelelő.

2020. okt. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az olyan szülőt nem értem és egyben útálom is aki úgy gondolkozik, hogy 18 évesen már költözzön el otthonról.

Ha szeretem a gyerekemet akkor igényt tartok a közelségére és arra hogy együtt legyen a család.

Ha ez valaki számára elfogadhatatlan akkor miért csinál gyereket?

2020. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!