Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vonzalmat érzek egy biszex/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzalmat érzek egy biszex/leszbikus lány iránt heteróként, akkor van biszex hajlamom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves Vagyok. Párkapcsolatban elek 4 éve. Kb 2 éve észre vettem, hogy be jönnek nekem a fiús kinézetű lányok, akik leszbikusok/biszexek. Kizárólag a fiús kinézetűek keltik föl az érdeklődésem, a lányos leszbik/biszex csajok egyáltalán nem. Ezt mondtam a barátomnak is. Viszont azt nem tudom elképzelni , hogy én kényeztessem az intim területeiket. Lehet azért, mert nem volt még ilyen élesben. Olyan volt már tavaly, hogy meg csókolt egy lány , és én nem utasítottam vissza. Azért írtam ebbe a kategóriába , mert férfival voltak eddig csak kapcsolataim.
2020. okt. 20. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű.
2020. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármilyen szinten izgat a saját nemed, akkor minimum biszex vagy. Ez biztos. Innentől döntsd el te.
2020. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy az. A helyzet izgat.

Akkor lennèl biszex ha el tudod kèpzelni higy kinyalod vagy kinyalnak.

2020. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vonzalmat érzel a saját nemed iránt is - ezt hívják biszexualitásnak. Az hogy ez a vonzalom milyen szintig megy el már a te dolgod - vagy csak még nem mered a vágyaidat még saját magad előtt sem felvállalni.
2020. okt. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Heteró vagy. Olyna kevés benned a melegség, mint zokniban a beton.
2020. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt azért cáfolnám. Heteró lányt nem fog meg érzelmileg egy másik lány, ráadásul nem csokolozik.
2020. okt. 21. 21:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!