Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktátok nézni azt, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok nézni azt, akit utáltok?

Figyelt kérdés
Mármint ha mondjuk szexin/elegánsan öltözködik és meglátjátok valahok
2020. okt. 21. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2020. okt. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DnPlymn ***** válasza:
75%

Tegnap konstatáltam, hogy a kimondottan idegesítő kolleginám a jobbik seggét vette fel. Ez nagyjából 1 szempillantás alatt lezajlott. Nem tudom, hogy mennyi időt tekintünk nézésnek. Ezt már rád bízom 😀

De amilyen idegesítő, buta, folyamatosan a semmiről megállás nélkül pofázó nő, nem hiszem, hogy valaha tudnám szexinek titulálni.

2020. okt. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
33%

Mondjuk, de csak felmérésnek.


A szomszéd csaj egy fizetős lànyka, de elkéoesztően buta szerencsétlen. Próbâltam rà kiverni, nem nagyon ment.

2020. okt. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
#4, csomagolàsra hatàreset, de mikor àtcsönget hozzàd hajnal kettőkor hogy nem làttad-e véletlen a kulcsàt...hadd ne én legyek az életképtelen.
2020. okt. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Én minden élőlényt szeretek.
2020. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!