Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyek domináns fél ,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek domináns fél ,ha a pasim ezt szeretné? Kezdő BDSM.

Figyelt kérdés

A pasimmal egy éve vagyunk együtt és mindig is szerette ,ha én irányítok .

Soha nem voltunk még úgy együtt ,hogy ne csinált volna 20perces puncinyalásokat, viszont nekem legalább egy hónapomba telt viszonozni ,mert azt mondta nem szereti ...persze azóta csináltam jó párszor és szereti is ,de azt imádja ,amikor ő csinálja nekem .Meg az arcra ülés ilyenek .Egyre jobban a tudtomra adja, hogy szeretné ,hogy irányítsak mindig.Nincs is ellenemre a dolog ,viszont még ilyen kéréssel nem találkoztam korábban ....eddig is én voltam a kreatívabb ,aki kitalálta a helyeket ,meg a pózokat cserélgette ,de most úgy tűnik azt várja ,hogy mindig én irányítsak .Nézegettem játekokat is ,a bilincs ,korbács ,szemfedő az ilyen alap ,de miket ajánlanátok ?Vagy nem is eszközök szempontjából,hanem pózok és maga a dominancia kifejezésére .De siessetek pls ,holnap megyek hozzá és szeretnék neki egy olyan igazi emlékezetes élvezést így egy laza szerda estére .Vagyis nemcsak egyet...30 nő (a pasi 35).Ja még annyi :imádja a lábam és a harisnyatartót meg a harisnyákat.Arra mindig elveszti az eszét ...de kell most pár újdonság 😊



2020. okt. 21. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Küldtem útmutatót privátban.
2020. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Tényleg le kell pontozni azt aki segít. Gratulálok.
2020. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Holnap csütörtök van amúgy.
2020. okt. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket .Este akartam kiírni ,de most küldtem csak el .Tudom ,hogy ma szerda van és ma este megyek hozzá😊
2020. okt. 21. 08:45
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Regisztrálj smpixie-re. Keress dominákat (olyat aki nem fizetős és a bemutatkozása alapján normálisnak tűnik), az ilyenek szoktak blogokat, cikkeket írni, azokból sokat tanulhatsz. :)
2020. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Háááát... rossz hírem van nem az eszközökön múlik, hanem ez belülről jön. Egy fél bőrödnyi eszközzel is lehet valaki "hiteltelen" meg sima hétköznapi eszközökkel, vagy éppen azok nélkül is húúúúúúúúú.

Az smpixie, vagy ashrak jó ötlet olvasgass történeket és próbáld a "logikáját" megérteni a BDSM-nek. Sok sikert :)

2020. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 De La Cruse ***** válasza:

Ha nem szeretnéd akkor kezd el minden szex után emlegetni neki, hogy mekkorát domborított férfiként és milyen lenyűgöző amikor felül kerekedik rajtad és mennyire erős és kreatív meg minden.

Ettől lesznek a pasik supermanok.

Ezzel tudod alakítani, mint ahogy ti csajok is szeretitek amikor szépeket mondanak nektek.

2020. okt. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mit próbáltál ki rajta?
2020. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!