Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy perverz nőt mivel lephetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy perverz nőt mivel lephetek meg?

Figyelt kérdés

Adott egy új szeretőm, szexelni járunk csak össze. Ilyen csajt még nem láttam. Szende a kinézete, gyönyörű az arca, hihetetlen a teste, de sokkal több igénye van, mint amit otthon megkap a férjétől, ezért gyakorlatilag kettős életet él. Rutinos gang-bang-es, konkrétan ha lehet több pasit akar.. imádja a spermát, pisiszexet, a popsija kicsit érzékeny, de egyszerűen szinte mindent meg lehet vele csinálni, csak ne maradjon nyoma estére..

Szeretnék néha valami újat mutatni neki, de félek h már nem lesz annyi ötletem..

Van olyan oldal, ahol konkrétan leírják az emberek a kicsit extrémebb, megtörtént eseteiket? Eddig szinte csak kitalált történetmesélős oldalakat találtam.. Gondoltam onnan lehetne ihletet meríteni..


(Ez most nem egy vicc, vagy trollkodó leírás volt)



2020. okt. 21. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
tojj a fejére
2020. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Fektesd le az agyra háttal, a fejét meg hátrafelé logassa le az ágyról. Na, te meg így dugd meg a száját, és egész a torkán nyomd le neki.
2020. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy rakás BDSM oldal van ahol olvashatsz mindenféle történeteket (smpixie, ashrak stb.) de ne onnan merítkezz. Inkább figyelj a partneredre, tudd meg mire vágyik, mi az ami bejönne neki és azt valósítsátok meg.

Ha meg gangbang akkor vidd le egy swingerbe, na ott lehet benne része :)

2020. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Ostor, korbács, hólánc.

F

2020. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy sima natúr misszionárius pózon sokkal jobban meglepődne 🙃😊
2020. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kyoman ***** válasza:
81%
Én meglepném egy két barátommal!
2020. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#3: Swingerbe nem tudunk elmenni, mert az egész estés program... :( Az oldalajánlókat köszönöm! Nem olyan ismertek ezek, hogy csak úgy belebotoljon az ember..

#6: Megvolt és nagyon jó volt mindenkinek :)

2020. okt. 28. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!