Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nálam jóval fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam jóval fiatalabb kolléganőnél kíváncsiságból bepróbálkoztam, hogy mennyiért szeretkezne velem?

Figyelt kérdés

Meglepődtem, mert nem zárkózott el, hanem 150e-t mondott rá úgy, hogy még bele is mehetek.

Rég volt szexuális kapcsolatom, nem szeretnék profihoz menni, de sokallom az árat.

Arra lennék kíváncsi, hogy profik körében az ilyen ár milyen kategóriát képvisel?

Szívem szerint belemennék :)



2020. okt. 21. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Remélem ez a story és a kérdés is csak egy vicc
2020. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem az.
2020. okt. 21. 12:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A 150 ezer abszolut topp full playmate kategória! 30-50-ért már csinos 20-as csajokat kapsz, s ha csak a pénzért csinálja a kolléganőd akkor ugyanolyan szenvtelen "élvezz már el és húzz el" típusú szexet kapsz. Szóval papa te tudod milyen a csaj, de hogy én ennyit nem fizetnék az 100%.

Egyébként bocs, de te sem vagy normális ha kolléganőnél ilyennel bepróbálkozol, rosszul is el tud sülni - kvázi azt gondolja a megkérdezett hogy k.vának nézed, ami egy munkahelyen belül nem túl jó ómen.

2020. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
a kollégádat sexuális zaklattad ezért felnyomhat a HR nél
2020. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Papa még nem vagyok szerencsére, 40-es éveimet taposom.

Valamiért nagyon bejön, de azért nem kicsit túlzásnak érzem.

Nyilván nem egyenesen kérdeztem rá, hanem szóba került egy beszélgetés alkalmával, és kíváncsi voltam elméleti síkon.

Persze lehet, hogy ha kitenném a 150-et gyere Kedves akkor már visszahátrálna, de akkor ott elég magabiztosnak tünt.

2020. okt. 21. 12:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elméleti a kérdés (úgy is mondhatnánk, hogy kamu). Ilyennel iszonyat meredek bepróbálkozni egy kolléganőnél, az ember jó eséllyel örökre elássa magát. Nagyon maximum egy saját kis dióhéj-világában teljhatalmú heréről tudom elképzelni, hogy nagyobb kockázat nélkül benyomhat egy ilyet valamelyik kiszolgáltatott beosztottjának (viszont egy ilyen ember egyéb munkahelyi előnyöket is felajánlhat ahelyett, hogy a magánvagyonból áldozna).
2020. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is papa, de ha úgy jobb akkor barátom - nem sértésnek szántam :) Háááát én azt mondanám, hogy ha nincs megbeszélve akkor hanyagold a dolgot mert nagyon csúnyán tud elsülni és nem csak a csajt nem fekteted meg, de még könnyen ki is rúghatnak érte :(

Amúgy meg a véleményem... inkább próbáld meghódítani a csajt, ha csak pénzért dug abban nem lesz amúgy sem sok köszönet. Ha a meghódítása nem megy akkor meg hagyd a francba, van sok virág még a réten :) Ennyi pénzből meg... 3 csinos 20-on éves csajt rendelhetsz és egész este kúrod őket.

2020. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6:

Nem kamu, és mint írtam bár elméleti síkon beszélgettünk, de úgy éreztem ha hirtelen előkapnám a pénzt, simán vihettem volna.

Nem, nem vagyok magas beosztásban, nem beosztottjaim, hanem sok fiatallal dolgozom együtt, családias hangulatban. Lenne kolléganő akit vihetnék simán ingyen is, jól is néz ki, na de milyen az ember... az kell ami számára "érinthetetlen".

2020. okt. 21. 13:02
 9/18 A kérdező kommentje:
*elérhetetlen
2020. okt. 21. 13:03
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval állításod szerint lenne lehetőség ingyen is, de gondolkozol 150 rugó kicsengetésén. Bocs, de innen már végképp nem tudom komolyan venni a dolgot.
2020. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!