Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lánynak szőrös a popsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak szőrös a popsi luka?A pasimnak nem tetszik,mit csináljak vele?Milyen módszerrel irtsam ki?

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 20:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Az én feleségemé nem szőrös, bár ő ázsiai, és amúgy is nagyon szőrtelen mindenütt.
2020. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Én is megmondtam barátnőmnek, hogy nem tetszik, nem akadt ki rajta és azóta leszedi(előtte is szedte csak nem annyira sűrűn mert elvileg nehéz)

Ha ezt nem lehet megbeszélni egy kapcsolatban akkor tényleg szakítani kell

2020. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Van akinek igen, van akinek nem - egyéni testi adottság, de a legtöbb nőnek biz' ott is van 1-2 szőrszál, nem szőrtelen csillámpónik vagyunk.

Kiirtani nem tudod, de gyantacsík sokat tud segíteni :)

2020. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
a pasit ki akarod írtani mert nem tetszik neki a gyapjas segged? ehh. kozmetikus -> gyantázás.
2020. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Gyantáztatni lehet, bár mondjuk azért lányoknál az a pár szőrszál nem olyan nagy dolog.
2020. okt. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy nagyon tisztán és óvatosan borotváljátok, ez nem csak a pipsira igaz, de arra különösen mert még több a baktérium ott. De a lényeg, hogy borotválkozás után mikrosérülések keletkezek a bőrön és könnyebben kap ott el dolgokat. Pl a borotválást nem célszerű uszoda elé sem időzíteni ezért.
2020. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Minden nőnek az volt (eredetileg), akivel eddig találkoztam. Borotva, melegvíz és 40 másodperc időráfordítás megoldást jelenthet.
2020. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Illetve ha gyantázod akkor egy pár napig anális szex se legyen.
2020. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 manly ***** válasza:
8%
Nekem tetszik amikor a nők ott is meghagyják a szőrt.
2020. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 manly ***** válasza:
61%
Én férfiként mondom, h a természetes szőrösség a jó, akár a popóluknál is.A borotvált, gyantázott olyan gyerekes.
2020. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!