Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg léteznek olyan lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan lányok, akiket kimondottan izgat, ha egy férfi hamar elsül?

Figyelt kérdés

Régebben még itt, illetve máshol is olvastam olyanokat, hogy vannak lányok, akik kifejezetten izgulnak arra, ha gyorsan elélvez a férfi tőlük. A kérdés, hogy tényleg létezik ilyen? És ha igen, akkor hogy elégülnek ki, nem igénylik a szexet? Vagy elélvezés után elvárják, hogy kemény farokkal folytasd?

Igen, nem nehéz kitalálni, egy gyorstüzelő férfi vagyok. Légyszi komoly válaszokat!



2020. okt. 24. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A kétperces menet is tud jó lenni.

Azt nem fogom soha megérteni, hogy a nyalás+ujjazás miért nem a behatolás előtt történik? Másodjára, harmadjára sokkal gyorsabban jön az orgazmus a lánynak.

2020. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nos en igy csinalom eloszor rendessen beuljazom miközben nyalok..

szerintem ez a normalis.. d/21 :)

2020. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az izgató gondolat, hogy vannak nagyon élvezős, hamar "elsülős" csajok is. Volt ilyen nőismerősöm, aki kb már csókolózástól is el tudott élvezni, elég érzékeny volt. Ez szerintem tök jó. Remélem más nőkkel is van hasonlóan.
2020. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"A prostituáltak kifejezetten örülnek a gyorstüzelőknek. Kevesebb macera."

Voltam prostinál már úgy, hogy 2 menetet fizettem ki. És volt melója, ameddig az első élvezésem után újra felállította, mivel alapvetően 1 menetet bírok csak.


"Azt nem fogom soha megérteni, hogy a nyalás+ujjazás miért nem a behatolás előtt történik?"

Én is ehhez próbálom tartani magam. Volt olyan csajom, akit elélvezésig ujjaztam (ő nagyon szerette), aztán utána dugtam meg csak, nem volt baj, ha kevés ideig bírom. De a legtöbb lánynál ez nem működik.

2020. okt. 24. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!