Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor belétek becsusszan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor belétek becsusszan a pénisz lányok, úgy szeretitek jobban, ha belétek teszik vagy ha Ti ültök bele? :)

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
nekem az ha a barátom teszi be, de ha úgy van szívesen ülök rá
2020. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
A legjobb kombináció nekik az, ha a pasi teszi beljéjük, mert az olyan érzelmes. Ha azonban a nő kedvében akarsz járni, és valóban fel akarod izgatni a legjobb, feljebb húzni ezt a dolgot. Értem ez alatt azt, hogy az eseménnyel párhuzamosan egy másik srác is csúsztasson péniszt a pasi fenekébe. Ezzel semmi gond nincs, teljesen természetes. Nagyobb élmény egy nőnek, ha látja, hogy mialatt a pasija benne van, addig a pasijában is van egy másik srác.
2020. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Mindkettot imadom! Foleg amikor megmarkolja a fenekem es magara huz erosen
2020. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Akár így, akár úgy, de neked miben változik meg ettől az életed?
2020. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Vele azt, ha beleülök, mert extrém vastag, máskülönben fáj.
2020. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Nálam a hölgyek maguknak helyezik be, mert örülnek, hogy időt, energiát szánok a megfarkalásukra. 🙂
2020. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Kedvfüggő... Mindkettőnek megvan a maga szépsége :)

Nagyon szeretem azt is, ha ő teszi belém, szeretem ha a pasi irányít, meg szerintem ez meghittebb tud lenni néha

De azt is imádom ha én vagyok felül és úgy beleülök, mert úgy megy kb a legmélyebbre, plusz ilyenkor imádom nézni a partnerem reakcióját hogy tetszik neki ha én veszem át az irányítást :)

Szóval jaa mindkettő részemről :D

20/L

2020. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Mindkettőt
2020. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét verzió jó :D
2020. okt. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Van am olyan, hogy magatol betalal, na az a legjobb!
2020. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!