Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, ha a barátotok rácsap/rápaskol a feneketekre?

Figyelt kérdés
Igazából azért kérdezem, mert nálunk ebből volt már veszekedés párszor. Sajnos nem bírom megállni, hogy ne simogassam meg vagy ne paskoljak rá. Valamikor már ösztönösen történik. Ja és mielött azt írnátok, hogy szexista, vagy megalázó egyáltalán nem azért csinálom. (Mások előtt nem szoktam csinálni azért)😃

2020. okt. 24. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem csinálod mások előtt nyilvánosan akkor engem nem zavar, sőt ink csak felizgat.
2020. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Néha néha nem zavar. Ha más is látja, akkor nem szeretem. Vagy ha nincs hangulatom hozzá, mégis csinálja kérés ellenére, akkor is zavar
2020. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Akkor baj, ha hájas, oszt berezonál
2020. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretem, ha a barátom ezt csinálja, de csak akkor ha otthon vagyunk
2020. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valamit ki kell találnom, hogy megoldódjon ez a probléma. Vagy leszokok a popsi paskolásról 🙁.
2020. okt. 25. 01:19
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdekelne. Kivéve, ha az lenne a célod, hogy minden ilyen érintésből szex legyen, mert ezzel nem tudnál ráhangolni.
2020. okt. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem zavar.Én is rá szoktam neki csapni.Olyan izmos,markolnivaló feneke van.:)

24L

2020. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6 nem az a célom, sőt így még nem is akartam ráhangolni soha, csak valamikor olyan jól esik megtenni.

#7 amúgy nekem is mondja h milyen jó fenekem van, az se zavarna,ha rácsapna, csak nekem engedné meg 😂

2020. okt. 25. 08:30
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kifejezetten tetszene, izgatna
2020. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem zavar ha nem nyilvános helyen csinálod ahol látják.
2020. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!