Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van akkor ha én már kétszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha én már kétszer is elmentem de a barátnőmet még szeretném kényeztetni, és beveszek egy viagrát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gyorstüzelő, csak szeretném ha tovább lenne neki jó úgy is, hogy benne vagyok, de nyílván már nem áll föl egy idő után, és nem akarunk sokat kihagyni az aktusok közt. Mire kell számítanom ha ezek után beveszek egyet? Mennyi idő után gat? Mi fog történni, és mennyi ideig?

2020. okt. 25. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell túl sem tolni a szekeret.

Hanem két 5perces menet volt, akkor jó az.

2020. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én Thaiföldön szoktam vásárolni Kamagrát, (ott nagy a szexuális igénybevétel) de kizárólag gyógyszertárban. Kb 30 perc után kezd hatni, ha egész szemet veszek be, akkor még másnap is teljesítek. Tulajdonképpen a nyaralás alatt minden második napon veszek be egy szemet.

Azzal garantáltan hosszan bírod, nekem ez a tapasztalatom.

2020. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Hacsak a a barátnőd nem fehérmájú, elég lesz neki amit elviekben produkálsz. Gondolkodj ember, szerinted a nőd puncija miből van, hogy órákig csak döngetnéd?
2020. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha már kétszer elmentél, de még szeretnéd csinálni, akkor ott vannak a segédeszközök, de akár nyalhatod, és ujjazhatod is. Nem csak a farkaddal tudsz neki örömet szerezni
2020. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 exronin ***** válasza:
Szerintem meg troll vagy. Meg szűz.
2020. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem talált trollvadász... :D csak a csajszi nimfomán... :D
2020. nov. 15. 20:08
 7/9 exronin ***** válasza:
Ezt most tökre elhittem!!! Ja, nem. Mégsem.
2020. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindegy mit hiszel... :D Lehet te még nem éltél át ilyet... hidd el nekem sem könnyű :D csak nem akarok bajt egy olyan gyógyszertől, amit nem ismerek... de ha van tapastalatod a viagrával... felteszem van... XD akkor mondd csak, ne csak az ujjadat mutogasd, hogy nini troll ott egy troll!!! XD vagy te csak azt tudod használni?! :D XD
2020. nov. 15. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Nem írtam neked privátban a kamagráról? Én úgy emlékszem igen.
2020. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!