Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy egy nő 1 percen belül elélvez a behatolás után? Csak én vagyok ilyen béna hogy nekem több idő kell és csak csikló orgazmusom van? N

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 20:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer rekordot is olvastam erről mondjuk az nem tudom hány másodperc volt de nagyon ekvés kellett neki.
2020. okt. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem legenda! Nem is olyan ritka, nekem is volt ilyen tapasztalatom. A nő érzelmei rengeteget számítanak, és az összeszokottság is. Jó libidőja volt, kivánta a szexet, egy-két perc alatt elélvezett, igaz, utána még többször. Ha pedig kinyaltam, néha még 10 másodperc is elég volt neki a remegéshez. Előjátéknak az is megfelelt, ha az autóból, telefonon, szókimondóan, részletezve elmondtam, mi lesz, ha odaérek.
2020. okt. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Ezt eddig nem tudtam, hogy kerüli is. Ki kerülné a kéjmámort, ha 1 perc alatt megvan... 👀😉🙄

Egyáltalán nem sok a 10-20 perc. Szerintem teljesen az átlag időben vagy.

Talán az átlagnak a vége felé, de semmiképp sem a problémás kategória.

Emiatt ne izgulj!! 😊

2020. okt. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
63%

"ő írta hogy a nője kB. 1 perc alatt elmegy a behatolástól"


Hát én nem mondom, hogy hazudna, de azért néhány gondolatot felvetnék a pasi kérkedésről :)


1. Azt emeli ki, amire büszke. Ha a múlt héten volt két alkalom, amikor nagyon gyorsan elélvezett a csaj, akkor ezt nagyon kiemeli, de ez nem feltétlen jelenti, hogy mindig így van.


2. Valószínűleg nem mérte stopperrel. Ha jó a szex, repül az idő, így lehet a köridőben egy kis akaratlan csúsztatás is.


3. A körülményeket nem tárgyaltuk. Ha a feleségem veszem példának, akkor van olyan, hogy már eleve annyira be van indulva, hogy kb nem is kell csinálniom semmit, szinte azonnal elmegy. Máskor viszont neki is kell az a húsz perc, vagy éppen azt mondja, hogy most ne is erőlködjek, csak érezzem jól magam.


+1 alátámasztani nem tudom, de amennyire tudom, nő és nő között is sok különbség van aközött, hogyan éli meg az orgazmusát. Van, akinek gyorsan és könnyen van sok kisebb orgazmusa, míg másoknak hosszú, koncentrált folyamatot követően van egy nagy robbanásszerű, ami után kb pihennie is kell.


A lényeg, hogy ilyen beszélgetésekből ne következtess semmire, mert a nem tárgyalt részleteken baromi sok múlik.

2020. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Igazából nem hencegésként mondta. Ő kért tanácsot hogy mi lehet a gond, hogy szinte mindig elutasítja a nő a közeledését. Akkor kérdeztem rá, hogy élvezi-e a nő a szexet vele. Akkor írta ezt.

Én meg ebből vontam le hogy milyen béna vagyok...

Persze nekem is van mikor úgy be vagyok indulva hogy gyorsabban megy.

2020. okt. 26. 07:53
 26/26 anonim ***** válasza:
24%
Igen vannak ilyen nők! A fekeségem minden előjáték nélkül, mikor belé hatolok méhány mp után már kezdi élvezni és 1-2 percen belül elélvez spriccelve, erre én is azonnal elelvezek. Sajnos már ő sem kívánja mindig, de ha mégis sikerül rávennem, akkor “gyorstüzelő” lesz.
2020. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!