Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Buktatok le apukátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Buktatok le apukátok előtt maszturbáció, vagy más intimebb dolog végézése közben?

Figyelt kérdés
Mennyire volt kellemetlen a helyzet? Mennyi idős voltál akkor?

2020. okt. 26. 09:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen, masztiztam egy videóra és azt hittem senki nem lesz otthon jó ideig, fejhallgató volt rajtam, ezért nem hallottam amikor bejött apum csak megijedtem amikor megfogta a vállam amikor meg meg is láttam hogy ő és rájöttem mi történik akkor meg azt hittem meg áll a szívem. Életem legkínosabb története, hónapokig alig tudtam a szemébe nézni meg kerültem ahogy csak tudtam. 14 voltam.
2021. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Látta, hogy mit csinálsz, erre még oda is megy és megfogja a vállad??
2021. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

?-?

Kellemetlenebb lett volna-e szép csendben kimennie..?

2022. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen 13 évesen.
2022. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Mivel már kislányként masztisztam, így "természetesen" gyorsan lebuktam, akkor még nyilván nem tudtam hogy ezt nem nagyszobában tévézés közben szokás csinálni :D viszont később nem volt gond abból ha véletlen rámnyitott maszti közben.
2022. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%
Okosan és ügyesen kell csinálni. Sosem buktam le, pedig egy szobába voltam tesómékkal(húgom,nővérem). 32F
2023. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
És te lánynak érzed magad #16-os 32F? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. máj. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket a kérdéseket javarészt olyanok írogatják ki akik várják az ilyen sztorikat, hogy recskázhassanak rá, az ugye megvan...
2023. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!