Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy mellű lányok, mit tanácso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellű lányok, mit tanácsoltok? 19/F

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok olyan aki elkezdi bámulni a másik testét egy teljesen oda nem illő helyzetben, mindig is megpróbáltam amennyire lehet elkülöníteni a szexualitást a normális szociális élettől.


Ettől függetlenül nyilván nekem is tetszik ha látok esetleg egy szép dekoltázst, viszont úgy gondolom alapvetően képes vagyok arra hogy egy adott nagymellű lánnyal ne bánjak másképp csak a mellei miatt, mindig megpróbálok elvonatkoztatni ettől és nem bámulni meg semmi.


Viszont tudom hogy sokan, főleg a nagy mellűek nem szeretik ha valaki bámulja állandóan a melleiket. És ha például beszélgetek egy ilyen lánnyal, akinek elég látványos a melle (akaratán kívül is normális ruhában) egyszerűen sokszor zavarba jövök, és nem tudom hova nézzek. Próbálok direkt nem nézni oda, de mivel tudom hogy a melleire “nem szabad” néznem, ezért nem tudok teljesen természetesen viselkedni úgymond vele beszéd közben mert ez mindig a fejemben van hogy jajj nehogy veletlenul azt higyje hogy ott bamulom, ezért például a szemkontaktus megbontásakor direkt elnézek másfelé, és kerülöm a melleit, ha meg véletlen odapillantok csak egy pillanatra is, nagyon kellemetlenül érzem magam főleg ha észre veszi.


Sokkal természetesebben tudok beszélgetni valakivel ha nincs eszembe semmi ilyesmi hogy hova nézhetek és hova nem. És eszembe sincs hogy esetleg azt hiheti hogy bámulom.


Szerintetek mit csináljak hogy ugyanez nagyobb mellű lányokkal is menjen és megszünjön ez a feszültség? Illetve ti mit vesztek bunkóságnak és mit nem?


2020. okt. 26. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne feszülj rá. Mindannyian megnézzük a nők melleit. Természetes.
2020. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez cuki. Nyugi, úgyis észrevesszük hogy mi történik, de nem zavar:)
2020. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megszokja az ember. Nekem dekoltazs nelkul is feltuno. Szuk ruhaban jobb, mert akkor nem ugy nezek ki, mint egy terhes elefant, latszik a derekam. De bo felsoben is a mellboseg szemet szuro.

A paraszt megjegyzes, osszekacsintas, utcai bunkoskodas zavar, ezt joindulattal nezem el.

2020. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!