Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy apa mennyire szabad, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy apa mennyire szabad, hogy meztelenkedjen a gyerekei előtt? A fiam megkérdezte, nekem miért szőrös a fütyim? Mit kellett volna mondanom?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert a felnőtteknek ilyen. Ha szépen megeszed a zöldbabfőzeléket, neked is ilyen lesz majd.
2020. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Az én kisfiamnak (3 éves) mostanában megtetszett apa borostája az arcán és mi abszolút férfias dologként magyarázzuk el neki, hogy ha majd nagy lesz neki is lesz ilyen.
2020. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
hát kulturákként változó pl japán fürdő kultura meg asszem a görögöknél is van hasonló dolog de pl itt magyarban szerintem nem okés
2020. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne!?

Az én szüleim sem takargatták magukat előttünk, én sem teszem!

2020. okt. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 alonelyman ***** válasza:
48%
ez a fütyi ez egy olyan hülye szó, muszáj használni? ki vagyok tőle
2020. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Kamu kérdés, egyáltalán miért van ebben a kategóriában? Fúj.
2020. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem simán lehet meztelenül a gyerek előtt a felnőtt.

Én biztos úgy fogom nevelni, hogy természetes a meztelenség.

21/f

2020. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Szabad.

Én azt mondanám, hogy mert felnőttként el lehet kapni betegségeket, amik ellen véd a plusz szőrzet.

Vagy utána néztem volna, hogy miért nő ott szőr. Ez esetben azt mondtam volna, hogy a felnőtteknek nő ott, és gyere nézzük meg neten, hogy miért.

2020. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond vele. Én azt mondtam volna, hogy mert a felnőtteknek szőrös. Nem kell túldimenzionálni (feltételezem nem 14 évesen tette fel ezt a kérdést ).
2020. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek az se jó, ha mutogatja magát, meg az se, ha szégyelli a testét a szülő. Amikor kérdez, egyszerű módon válaszolni kell. Hazudni nem szabad, mert a gyerekek nem hülyék, csak nincs még tapasztalatuk.
2020. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!