Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha azt mondom a pasimnak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom a pasimnak hogy így nyaljon ki akkor ledöbben vagy más is csinálja így?

Figyelt kérdés
Mint egy kutya, vagyis előre-hátra mozgassa a fejét. Szóval ilyen le-fel mozgással nyaljon. Persze beletehet kedve szerint mást is, de leginkább így csinálja. Ez így rendben van vagy ez nagyon unalmas lehet egy pasinak?
2020. okt. 27. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én imádnám...


F

2020. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kipróbálnám, nem döbbenne le.

De akkor hagyd hogy ő is ki találjon valami perverz szexuális dolgot. ;)

2020. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy szoktátok csinálni azt is írjátok le! Nem tudom milyen technikákkal nyaltok.
2020. okt. 27. 13:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtenném nyilván, ha a partneremnek így jó... de aztán jönne a kölcsönösség, meg az" egyenjogúság"😂😂🤫
2020. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó, de ti hogy szoktátok csinálni?
2020. okt. 27. 13:11
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy, szűz vagyok.
2020. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Le-fel, körbe körbe, mint a betonkeverő, időnként váltok is a fenekére (nyelvvel), közben újjazom is (a g pontot masszírozom - s a csiklóját nyalom)
2020. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én speciel nem a fejemet mozgatom, hanem a nyelvemet, van fel- le, körkörös, érzéki 1 cm - es mély, néha meg is csókolom, kicsit szívogatom a csiklóját, a tempót is változtatom, a visszajelzések függvényében ( nyögés, sóhaj, szapora levegővétel, szisszenés, stb) és persze ott van az ujjam is, néha egy- egy plusz becsusszanás, simogatás csodákra képes.

4# - es vagyok

2020. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom összehozni a képet a fejemben, pedig van kutyám...

Mit csinál a fejével?

2020. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én úgy forgatom a nyelvem ahogy kívánja a partnerem mert végül is ezzel neki szeretnék örömet szerezni, nem?

Kérd csak bátran amit kívánsz, mert senki sem gondolatolvasó.

2020. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!