Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért duzzad meg az egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért duzzad meg az egész nemiszervem szex után?L

Figyelt kérdés

Régebben sok bajom volt a candida-val állandóan visszajött de utána voltam egy személlyel aki után teljesen be duzzadt ott lent és szúrt meg persze kamillazni kellett meg a nőgyógyász herpeszre panaszkodott de állítólag az is csak candida volt pedig nekem azelőtt sose duzzadt fel lent. Kaptam gyógyszereket és kenegettem meg kamilla és utána lement és elmúlt és azóta nincs a tipikus huvelygombas szokásos folyasom egyáltalán.. de azóta szex után lent a kisajkak borzasztó nagysagura dagadnak fel.. főleg a nemi szervem legalján (nem tudom mi annak a neve)

De idővel meg visszamegy de lent ha megtapintom érzem hogy ha megint együtt leszek a párommal fel fog dagadni.. erre mit javasoltok? Nagyon csúnya volt tegnap is és nem tudom mit tegyek mert ez nem hiszem hogy magától elmúlik.



2020. okt. 27. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Mert a popsid nem arra való.
2020. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Természetes...
2020. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt régen candida, tiniként, nehezen múlt el, de elmúlt. Amióta elkezdtem szexuális életet élni, azóta volt, hogy nekem is úgy megduzzadt. De nem volt sosem probléma emiatt, szerintem normális is ha nem túl gyakori
2020. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ez megesik... de miért zavar? Nekem kifejezetten tetszene a látvány. :D
2020. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert fájdalmas utána. És ha felduzzadt utána semmi kedvem megint együtt lenni meg nem is jó érzés. Mielőtt összejöttem a jelenlegi párommal előtte valoval ugyanez a duzzanatos dolog történt és majdnem hogy azt mondta hogy, hogy hogy ez történt és hogy nem e vagyok nemibeteg vagy nincs e valami bajom.
2020. okt. 27. 16:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt candidám, mégis megduzzad a vulvám és a kisajkam szeretkezés után. Fájni nem fáj, csak felduzzad-talán a vérbőségtől? De néha még másnap reggel is nagyobb a szokásosnál.

28L

2020. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg be is lilult
2020. okt. 27. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Mesélnél nekem egy kicsit, hogy pontosan mi is történik nálatok szex alatt?
2020. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat amik voltak az annyi hogy hátulról meg elölről 30 percnél több nem volt mostanság és mégis csúnya utána
2020. okt. 27. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért lilulni nem szokott még a keményebb szextől se... a lilulás valójában véraláfutás, amihez oda kell csapni vagy ütni egyet. Mint amikor nekimész az asztal sarkának és lesz egy lila folt a combodon. Vagy extrém érzékeny a bőröd ott és elég neki az, hogy a pasid nekiütődik, vagy csináltok valami mást, amit nem mersz itt leírni.
2020. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!