Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne legyek szexuális ösztönlény?

Figyelt kérdés
Sajnos az vagyok nagyon. A nők ki semmiztek ennek köszönhetően. Volt kb másfél millió forint félre téve nekem na azt mind elszedték tőlem. Mivel egy szép nőnek nem tudok ellenállni. És nagyon könnyű engem kihasználni. Kifogtam néhány ilyen nőt oda is lett minden pénzem. Nagyon könnyen szerelmes leszek és a szexet is nagyon imádom. És bármit megteszek érte. És persze mind nagyon okos nő volt a vége az lett hogy mind lehúzott amennyivel csak tudott. Nem maradt semmi. Pedig sokat dolgoztam azért. Nem tudok ellenállni pedig tudom hogy az a nő tipus veszélyes. Elég egy szép nagy csupasz meztelen mell és sírni tudnék annyira gyönyörű. Nem tudom hogy teremtett ilyen csodákat a természet mint a nők, de nagyon oda vagyok értük még mindig. De sajnos kihasználták ezt persze kaptam cserébe nagyon sok jót de minden rájuk lett költve. Most már csak a fizetésem maradt és hónapról hónapra élek ezek a szexy démonok miatt. Hogy ne legyek ilyen balek? Fsz feláll ész megáll.

2020. okt. 27. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mi a megoldás de tetszel nekem.
2020. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De már nincs pénzem. Le maradtál.
2020. okt. 27. 22:11
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
De minek ehhez pénz? Úgy értem, ha alkalmi szex kell, pár ezer vagy pár tízezer forintból kapsz, nem kellenek milliók rá. Viszont ha nem prostival csinálod, akkor akár alkalmi, akár hosszabb távú dolog, megint csak nem kell túl sokat költeni rá (persze ha csak nem lesz gyerek). Fiatalok között simán elmegy randinak egy hosszabb séta. De idősebbek között is elég egy vacsora. Ráköltesz 1 nap alatt 5-6 ezer forintot oszt' annyi. Azért az nem a világ pénze. Még ha heti 1 alkalom akkor sem. Szóval mit csinálsz tulajdonképpen? Kölcsön adsz nekik, amit nem adnak vissza? Vagy táskákat veszel nekik? Mire fel? Még tartós kapcsolatomban barátnőmnek sem veszek drágább ajándékot, csak születésnapra, névnapra meg hasonló alkalmakra. Akkor is csak pár ezer forintból. Miért is kellene máskor vásárolgatnom? Ilyen nőket hagyni kell a fenébe.
2020. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
1 vagyok. Nem baj, cuki vagy. Olyan sok a tapló f@sz hogy hihetetlen.
2020. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekik direkt az volt a céljuk hogy le tudjanak szedni. Olyan barátnőre aki nem húz le, valóban nem kell sokat költeni. Csak nekem olyan sose lesz szerintem, amúgy igen volt kölcsön adás is.
2020. okt. 27. 22:19
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Megsúgok valamit: Engem nőként használt ki több férfi anyagilag és még csak nem is mind rendes kapcsolat volt. Azért, mert túl jó lelkű vagyok, meg balek, meg hiszékeny és ettől kihasználható. És a gátlástalanabbak ezt szépen meg is tették. Per pill még munkám sincs. Most mi legyen: Sírjunk együtt..??
2020. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt használják ki, akit ki lehet, bármilyen nehéz is bevallanod magadnak, magadon kell változtatnod elég komolyan.
2020. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell nekik ellenállni, nyugodtan feküdj le mindegyikkel, akivel lehet, de ne költsd rájuk a pénzed, vagy maximum keveset. Ne is mondd el, hogy van félretett tartalékod, ennyi
2020. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Olcsón megúsztad! Én túl vagyok egy váláson és 1-2 kapcsolaton.

A legszebb, amikor a kapcsolat végén közlik, hogy én nem is költöttem a kapcsolatra. Ja, csak havi 200-at...

Én még hiszek abban, hogy lesz egy nő, akit nem fogok elhagyni, így nem kidobott pénz, amit a kapcsolatra költök.

2020. okt. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom kilences, mire ment el havi 200? :D
2020. okt. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!