Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan hogy azért mentetek bele egy kalandba, mert tudtátok hogy a srácnak nagyobb az intim mérete és kíváncsiak voltatok rá, hogy milyen?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szégyen de igen
2020. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyes és jobb volt mint egy átlagos?
2020. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Plusz egy az egyes válaszra :D én is.
2020. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta nagy,de csak átlagos volt.Azért többször megismételtük.
2020. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen
2020. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen :) a mérete nagyobb volt, használni viszont nem tudta, nem volt akkora extra élmény.
2020. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tenyleg szegyen de igen, volt mar ra pelda
2020. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
volt egy srác és közszájon ment a mérete,hogy milyen nagy 23-6 os..fejre nem tetszett,de kivancsi voltam..tényleg hatalmas volt..elbyeltem marokba torokig,isteni volt
2020. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akik azt írják, szégyen, miért? Ezt miért kéne szégyellni? Általában nem látszik egy pasi mérete, tehát a lányok csak szóbeli infók alapján tudják meg, hogy mekkora neki, és ha ki akarják próbálni, miért ne tehetnék? Sok pasi is ki szeretne próbálni nagy cicit, s nekik megvan az az elônyük, hogy az látszik. És ha squirtelős csajra vágynak vagy nagy csiklójúra vagy extra szűkre, ők is egymás közt cserélgethetik az infót. Azt is megdumálják egymás közt a barátok/barátnők, ki hogy szopik vagy dug.


Nekem az volt a fura, hogy még évekkel ezelőtt egy ilyen kérdésre még a válaszolók 99 százaléka azt îrta, hogy nem mozdulna rá csak azért egy pasira az ismeretségi körében, mert megtudná, hogy nagy van neki.


(F)

2020. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az persze a sors igazságtalansága, hogy a nagyfarkúaknak így több punci jut, még ha szrul is dugnak, mert az ugye csak utólag derül ki. 😃


(9-es)

2020. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!