Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátommal nem normális a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal nem normális a szex?

Figyelt kérdés
Barátnőm aztmondta szerinte nem normális nálunk barátommal a szex. Nincs sem előjáték, se csókolózás, se ujjazás, se nyalás, csak simogatja a mellem és egyből be akarja tenni. Milyen a normális szex? Nekem ő az első.
2020. okt. 28. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális szex nektek, ami nektek jó.
2020. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amik kimaradnak, azok hiányoznak neked, el szoktál élvezni? Nekem nagyon kevés lenne, de ha neked megfelel, akkor normális.
2020. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is felizgulsz egyből annyira, hogy nem is kell előjáték?
2020. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, amit mind a két fél élvez... lényegtelen mit csináltok, vagy mit nem.
2020. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom de előjáték nélkül csak úgy bevetődni... semmi izgatás semmi nedvesítés semmi gyengédség??Elég bunkó a pasas már bocs.... abszolút nem nézi mi a jó neked ... a szex egy társas “játék” mindkettőnek jó kell legyen...
2020. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A jó szexnek az az ismérve, hogy mindkét fél élvezi, hacsak arról szól, hogy az egyik fél kielégüljön, nem törődve azzal, hogy a másik is élvezze, az csupán önzőség, a másik szextárgynak való használata. Te élvezed így ebben a formában az együttlétet, ahogy csináljátok? Ez a kérdés.
2020. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó béna a barátod, az biztos.
2020. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fenti válaszolók jól írták.

Szerintem lehetetlen, hogy kellően felizgulj egy kis simogatástól, aztán máris durr bele...!

Viszont - ha Neked ennyi elég, akkor nincs baj, de a nagyon-nagyon ritka női személyekhez tartozol. Mondd egyszer neki, hogy ne rohanjon, nem vagy gyorsvonat.

2020. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy hogy a barinőd mondja meg hogy dugj??? Bocs, de jó hogy nem anyukádat kérdezed meg. Ki így szereti, ki úgy. Ha neked az előjáték hiányzik és a pasid nem figyel rád akkor nem jó, ha viszont élvezitek és jó így nektek akkor jó.

A szexnek nincs szabványosított leírása.

2020. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!