Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még férfi aki nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még férfi aki nem szereti az anált?

Figyelt kérdés
Csak az anális behatolást nem szeretitek, vagy sehogy nem foglalkoztok a popsival? Simizés, csókolgatás, ujjazás, ezek izgatnak azért?

#szex #popsi #szuperpasi
2020. okt. 29. 09:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2020. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Én se szeretem egyáltalán, ha egy nő kérne rá, hogy análba csináljuk, akkor se tenném.
2020. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Minek a "rossz lyukba" dugni, ha egyszer ott van a punci is? Az anált én meghagyom a melegeknek.
2020. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
Én szeretem, de csak fiúval. :D
2020. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Én kipróbáltam párszor, de a punci sokkal izgalmasabb számomra. Nem érdekel az anál. Nyilván ha a partnerem igényelné (nem tudom van-e ilyen egyáltalán) akkor mehetne de én nem szoktam felhozni a dolgot.

Popsit nyalni viszont valamiért szeretek. :)


23f

2020. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Puszilni, simogatni, szépen lassan ujjheggyel ingerelni, nyalni imádom a női popsi minden zegét zugát. Ha a partner is akarja, úgy kb 2-3 havonta egyszer szeretem magamévá tenni is.
2020. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Mint mint minden pasi, én is ki akartam próbálni, és sokat fűztem a páromat mire belement. Azt hittem majd milyen jó szűk lesz, de nem, és igazából semmi pluszt nem nyújtott a puncihoz képest. Volt aki kérte annak megtettem.
2020. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Kényeztetés ok, de behatolni a punciba jobb. Számomra nem volt olyan jó a popsi, mint a punci. Nyalás közben szívesen kényeztetem a popsit is
2020. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok oda érte! Viszont ha partnerem igényli, az ő kedvéért megteszem !

F

2020. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

Nem próbáltam meg a popsi lyuk környékére se menni, az nem arra van. Jó szex utan csak ugy feküdni egymás mellett, tok romantikus érzés. A popsi utan nehez volna meg tenni, mivel zuhanyozni kene közvetlen utána. Viszont a puncit imádom kényeztetni, bármilyen formában.

Szeretem ha jó a feneke egy nőnek , imádom simizni, enyhén csapkodni és ennyi.

Az oralhoz sem ragaszkodom ha nem akarja.

2020. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!