Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek, ha a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek, ha a férfi keményen szereti az órákat, meg a dugást?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
*orált
2020. okt. 29. 20:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám, hogy szenvedéllyel, az nagyon bejön. Viszont nem hagynám, hogy öklendezésig belenyomja a fejem a micsodájába, ha ezt érted kemény alatt és a fájdalmas dolgokra se gerjedek, tehát nem kérek fenekelést, fojtogatást, korbácsot és hajhúzást se. Viszont nyugodtan tépje le a ruhámat, dugjon keményen és ha van kölcsönös szenvedély, az előjátékkal se kell sokat vacakolni, orálnál meg azt szeretem, ha kb. befal.
2020. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
#2 de ezt nem lehet erőltetni. Vagy kihozom belőle a szenvedélyt, vagy nem. És ha nincs, nem azt jelenti hogy rossz az ágyban, mert mással meg lehet hogy van. De olyan mintha ezt a férfiak nem értenék, csak azon pörögnek hogy mit hogyan kell csinálni.
2020. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ez tény. Én is más vagyok az ágyban azzal, aki nagyon vonz és azzal, aki kevésbé. Nem is szeretem az ilyesmiket megbeszélni, hogy figyelj, ess nekem. Ha meg kell beszélni, akkor már megette a fene az egészet.
2020. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak egyetérteni tudok:)
2020. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, a kifejezetten durva, szenvedélyes szex a kedvencem. dugja meg a szám, fenekeljen el, fogjon le, kötözzön meg
2020. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is csak keményen szeretem az órákat. Hát nézd már meg, milyen vacak, lehangoló lenne ez a hálószobában :(

[link]

2020. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten ! 😏
2020. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Nem mindig vágyom erre a keményen dugásra. De néha meg igen jól esik.
2020. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!