Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/npk, csaltátok már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/npk, csaltátok már meg a párotokat/férjeteket?

Figyelt kérdés
Titokban tartottátok, vagy elmondtátok neki?

2020. okt. 30. 10:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lányok/nők* elírtam a kérdést.
2020. okt. 30. 10:05
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
nem de közel volt a helyzet
2020. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Volt, hogy szívesen megtettem volna, viszont egyértelműen nem mondanám el. Nem válni akarok én csak egy kellemes együttlétet.
2020. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#3 mi volt az akadálya?
2020. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha teljes mértékben jól működő párkapcsolatban élsz,és teljes bizalommal vagytok egymás fele, akkor nem történik megcsalás. A jó kapcsolat egyik nagyon fontos alappillére a jó szexuális élet. Ide szrtm kapcsolódik a bizalom hogy hogyha már valami nem a régi,vagy nem úgy szereted, esetleg pár dologra rá untál akkor megbeszélitek és közösen kerestek megoldást. Ha nem működik már a kapcsolat és menthetetlen, azt érzed minden áron másra vágysz akkor nem kell erőltetni, szakítani kell. Szrtm nagyon gusztustalan dolog a megcsalas,én sosem lennék rá képes. Főleg hogy voltam már több férfival de így is ő a legtökéletesebb számomra. Tiszteletlen vagy a másik emberrel, gyáva hogy nem mondod el mi a szitu és ha kiderül lehet hogy maradandó sérüléseket okozhatsz neki. Ha már képes voltál megtenni arra is legyél az hogy elmondod neki. :)
2020. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Hát, nem tudom, hogy ez megcsalásnak számít-e, de olyan férfiakról szoktam fantáziálni, akiket sosem kaphatok meg (színészek, stb.).

Mivel köztudottan a férfiak is csinálnak ilyet, ezért a nők miért ne tehetnék?


Egyébként fizikálisan max. akkor csalnám meg a páromat, ha egy olyan férfival lenne rá lehetőségem, aki tényleg minden téren bejön, álompasi szerű. :D De melyik férfi ne tenné ugyanezt a párjával egy jó nőért?

2020. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, olyan ember nem tenné meg, aki boldog, harmonikus kapcsolatban él, akár férfi, akár nő az illető. Amúgy a fantáziálás nem számít megcsalásnak szvsz.
2020. okt. 30. 11:01
 8/17 anonim ***** válasza:
9%

#5 Nagyon sokáig én is ezt a nagyon szép elvet vallottam. Hány évnél tart a kapcsolatod?

#4 Ha megtudom, megmondom.

2020. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves hetes, ez egy kissé naiv feltételezés, de elfogadom a véleményed. :)
2020. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Igen pár hónapig, azóta is titok.
2020. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!