Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok meddig tartott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok meddig tartott a leggyorsabb szop*sotok?

Figyelt kérdés
Izgató volt hogy gyorsan elment a pasi, vagy csalódás volt inkább?
2020. okt. 30. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Semeddig sem, kikerült a nadrágból és már kézbe véve eldurrant. Mindezt olyan fickótól aki előtte azzal fényezte magát hogy órákig bírja. Szerinted??? Minden volt csak nem izgató, egy szokásos szájhős.
2020. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Bekaptam, húztam 2 és már lőtte is. Nekem csalódás. A jó szex azért nem ennyiből áll.

Ugyanez volt már többször rendes szexben is. Hát egyikből se lett több alkalom.

Jó lenne ha ezt előre közölnék az ilyen fickók mert megkímélnének egy rossz élménytől.

2020. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Akkor én szerencsésnek mondhatom magam amikor akár negyed óráig is bírom orálisan a kényeztetést,élvezik is a nők😁 20/F
2020. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Szüz fiúval, kb 10 másodperc, 20/l
2020. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
#2: Vagy esetleg ilyenkor le lehet húzni 2-3 menetet. Csak persze nem valami önző tahót kéne kifognod.
2020. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálam még sosem élvezett el fiú orálisan akkor nagyon bénán csinálom?
2020. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

6-os nem hinném

Nekem is volt olyanban részem ami nem volt olyan jó mint a többi de mégis elmentem szerintem ott a pasival lesz a baj

2020. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer diszkóban kihívtam sétálni egy lányt, előtte már beszélgettünk, ittunk a pultnál és táncoltunk is, nem közeledtem felé szexuálisan és nyomulósan mert idősebb volt nálam és tényleg bombanő, szerintem akkor még ő is csak táncolni, iszogatni akart.

Én akkor még fiatal férfiként nem voltam lánnyal, amikor kimentünk, persze olyan helyre sétáltunk ahol senki nem zavarhatott, a lány kigombolta a nadrágom és leszopott.

Az volt a szerencsém, hogy előtte otthon kivertem magamnak, mert, ha nem teszem akkor lehet 2 másodperc alatt a szájába élvezek, meg is jegyezte, hogy igen jól bírom, és biztos élvezik a lányok, ha ilyen sokáig dugom őket, nem is mertem elmondani neki, hogy még nem dugtam, a szopás is tőle volt az első.

2020. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Én eddig csak egy fiúval feküdtem le, és ő körül van metélve. Orálisan nem tudott elmenni. De mondta hogy nagyon sokáig bírja aktus közben, főleg ha óvszer is van rajta. Viszont ugye én akkor még szűz és emiatt szűk voltam nagyon, és a sokadik alkalomnál is 5-10 perc alatt elment ami szerintem elég kevés. És aztán csak elégedetten hátradőlt...😂😂
2020. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
én vagyok az egyetlen férfi aki nem tud elmenni szopástól? 1 óráig is lehet nem megy :S
2020. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!