Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek sikerül, hogy lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek sikerül, hogy lehet, hogy 2x, 3x vagy többször értek csúcsra, amikor szex van? Olyan sokáig szexeltek? Másrészt nekem ez úgy jön le, mintha teljesítményt csinálnátok belőle, hogy minél több legyen.

Figyelt kérdés
Énnekem meg páromnak is megvan 1, és aztán jól érzem magam, megvan a pihenés mindkettőnknek. Nem igénylem aztán, nem erőszakolok, kényszerítek magamból újabb orgazmust. Más is érez hasonlóan?

2020. okt. 30. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak akkor van orgazmusom ha a párom a csiklómat izgatja, de ebből egymás utána több is sikerül, utána jön az aktus akkor páromnak van egy és általába utána vége,vagy még egy kis utójáték.

Mindenkinél másképp működik, ha te egy után nem akarsz többet, hát ne csináljátok, az emberek nem a teljesítmény miatt akarnak több orgazmust, hanem mert élvezetes, ebben semmi erőszak vagy kenyszer nincs. Valaki igényli, te nem, mivel mindenki más.

2020. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

"nem erőszakolok, kényszerítek magamból újabb orgazmust"


És azt feltételezd, hogy azok a nők akik két, három vagy még több orgazmust átélnek egy szeretkezés alatt, azok úgy erőszakolják ki, kényszerítik ki magukból?

2020. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki más , de nem minden esetben kierőszakolása ez az orgazmusnak. Van , akinek eleve megy és van akinek nem. Például én el tudok menni hüvelyből is és csiklóból is , van hogy egymás után ugyanúgy van mikor nehezebben de csak csiklóból. Mindig más egy embernél is , de ha ti így jól érzitek magatok egymással akkor mindegy más milyen “okból” tud vagy teszi ;)
2020. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"És azt feltételezd, hogy azok a nők akik két, három vagy még több orgazmust átélnek egy szeretkezés alatt, azok úgy erőszakolják ki, kényszerítik ki magukból?"

Nem, de mivel férfiakról és nőkről egyaránt szól a kérdés, férfiként én is így vagyok vele, aztán szünet. Tehát egymenetes vagyok, de mégis kipróbáltam, mi van, ha mégis folytatni kéne elélvezés után. Szóval maszturbáltam tovább. Na az tényleg kínlódás volt, amíg kisajtoltam megint egy orgazmust magamból, sehogy se akart menni.

2020. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak egy nagyon kis ideig olyan, mintha magadra erőltetnéd. Utána visszajön a kedv, és olyan lesz, mint amikor először elkezdted.
2020. okt. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sorozatélvezők

azért megy nekik

2020. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!