Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat vesztettek azok akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztettek azok akiknek tízen évesen nem volt kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Engem mindig is zavart ez. Nem azért nem volt mert nem szerettem volna, hanem nem jött össze(bár nem is próbálkoztam).
2020. okt. 31. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Pont ugyanez van velem is. Majdnem 40 vagyok, családom van már, de mindig eszembe jut, hogy az első kapcsolatom 22 évesen volt, de jó lett volna egy úgymond "tiniszerelem". Nekem sem jött össze, én se nagyon próbálkoztam, vagy ha igen, akkor le lettem pattintva, hogy szerencsétlen vagyok. 22 éves koromra "kupálódtam ki". Meg is lett az eredménye, egyből lett egy 4 éves kapcsolatom. De valahogy mindig hiányozni fog az, hogy tinédzserként nem buliztam és dugtam szét a fiatalságomat :D Ez van.
2020. okt. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 StevenUp ***** válasza:
73%

Ne a filmekből induljunk ki. Az tényleg romantikus de a valóságban néha csúnyán félre tud menni a dolog. Nekem az volt a Szerencsém (vagy pechem) hogy nem milliárdos szülők gyermeke vagyok, és nem is vagyok szép, de tiniként még csunyább voltam. De mégis egy nálam gazdagabb, okosabb nő lett a barátnőm aki mindemellet eléggé kapós is volt.

Kb 10 barátomból 9el azért vesztünk össze mert rá akart startolni a nőre.

Tehát nekem amellett hogy boldog voltam mellette, meg kellet küzdeni azzal hogy beidegződött a bizalmatlanság az emberek felé.

A folyamatos magyarázkodások, süket dumák mellet fogadjam el hogy ne legyek féltékeny mert ez egy f*ság annak lenni.

Szóval volt tini kapcsolatom de hiába voltak szép pillanatok is Benne, mégis ott van mellette a rengeteg konfliktus a barátokkal a szüleivel az én szüleimmel a megfeleléssel...


Akkor tanultam meg azt hogy egy nő sem ér annyit mint egy igaz barát...


Szóval jah. Jó dolog a tini szerelem de jobb lett volna kimaradni ezekből

2020. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Én 14 évesen kezdtem a szexuális életem de ha újrakezdhetném is hasonlóképp tennék annyi különbséggel hogy szerelemből tenném meg az elsőt nem alkalmiból és hiába leszek lepontozva szerintem sokkal jobb hogy így alakult mert (23f) járok a második komolyabb /több éves kapcsolatnál úgy gondolom ha nem éltem volna ki magam akkor az járna a fejemben hogy milyen lehet mással stb de szerencsére lenyugodtam

Akinek még nemvolt semmi és szeretne annak azt tanácsolnám hogy adjon egy kicsit a külsejére legyen önbizalma és próbálkozzon minél többet (hisz a nagy számok törvénye is 😊)

Nekemis évekig nem sikerült semmit összehozni még egy normális barátnőt sem aztán egyszer csak megtörtént és onnan valahogy nem volt gond vele igaz volt egy év kihagyás 16.életévem körül akkor kicsit megzuhantam nem értettem mi az oka de azután ismét sikerrel jártam és mostis együtt élünk párommal boldog párkapcsolatban

2020. okt. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2020. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem a tinikorom nagy részében egy komoly kapcsolatom volt és még én is sokat veszítettem. Később egy részét simán pótoltam, de az már nem volt olyan, mint akkor.
2020. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem teljesen kimaradt a kamasz szerelem. Ettől függetlenül mikor úgy adódott huszonéves korom elején, egyből meg is találtam azt akivel azóta is együtt vagyok.
2020. okt. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem se volt, de én már tizenévesen is úgy álltam hozzá, hogy vagy valaki olyan kell, akiben megbízom, akihez erősen kötődöm, aki feltétel nélkül elfogad és aki mellett el tudom képzelni magam hosszabb távon, vagy senki. Szóval tudom, hogy ha most lennék visszaküldve 14 éves korom idejére, azt nem úgy élném meg, mint egy lehetőséget arra, hogy virágról virágra szállva bontogassam a szárnyaimat, hanem csak szenvednék, mert kb. esélyem se lenne (ahogyan nem is volt) abban a korban találni valaki hozzám hasonlót magam mellé.
2020. okt. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel
2020. okt. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csaknem 10 évet a jobol!
2020. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!