Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok párok akik próbáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok párok akik próbáltak már 3asban?

Figyelt kérdés

nektek mennyire tetszett melyik felállás volt ami jobban tetszett?

Tudom sok ilyen kérdés van de bízok benne hogy nem ugyan azok válaszolnak


2020. okt. 31. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a 2l 1 f felállás tetszett a legjobban felejthetetlen élmény volt az biztos :) 22f
2020. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszett, a jelenlegi barátommal sem próbálom ki, pedig nagyon szeretné. Rájöttem, hogy ehhez túl monogám vagyok
2020. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. Lányoknak szólt a kérdés !!!
2020. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött be. Kétszer is próbáltam, mind a kétszer a két lány egy pasi felállást, két pasival nem is lenne gusztusom.

A lányok tetszettek, meg jó volt velük, a pasikat egyáltalán nem élveztem.

2020. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2l+2f felállásban próbáltuk barátommal, barátnőmmel és a pasijával. Először izgalmas volt, kb az előjátékig, de utána már kezdett zavarni, hogy "idegenek" vannak ott. És nem is tudtunk igazán mit kezdeni a helyzettel. Inkább csak párhuzamosan csináltuk, közben pasik nyúlkáltak ide-oda. Meg persze mi is puszilgattuk egymás cicijét, száját, de inkább csak azért, mert "ezt illik" ilyenkor, nem azért, mert annyira kívántam volna, hogy egy másik lányt puszilgassak. Jó volt azért egyszer tapasztalatnak, de nem fogok rászokni :)
2020. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2pár az nemtetszett

3mas az igen, mindegy ki örömére

2020. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!