Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex közben lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex közben lehet szellenteni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikor benne van a pénisz az teljesen elzárja vagy mellette kicsúszhat? Mert elég illúzióromboló lenne ha épp bennem van és elfingom magam. Lehet ez ellen védekezni?

2020. okt. 31. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Légmentesen záró dugó, ne aggódj.
2020. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz védekezni ellene, ne aggódj, ha kijön a szél magától. A fiú is fog előbb-utóbb szex közben.
2020. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
😄 Én nem a fingtól félnék ennyire
2020. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Erősen fújd ki a levegőt anál alatt. Akkor vákum keletkezik, és elől jön ki, amit hátra szánt a sors. Ha csücsörítesz, még hatásosabb!
2020. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy kutyapozban a punciba is belepumpalodik a levegő, ugy a popsiba is bele lehet pumpalni. De ezzel a jelenséggel minden pasi tisztában van. De olyan rendes igazi puki nem valószínű hogy ki jön. De ha mégis, engedd ki nyugodtan. Nem jo ha ilyen kis aprosagok miatt görcsös a nő sex közben. Én jót mosolygok rajta ha sex közben ki is csusszanik egy puki a nőnek. Elvegre meg van mozgatva. 30F
2020. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Fingani? Ilyt csak fiú ír. Akkor viszont ez homo kategória.
2020. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent van a "dugó" akkor nem, nem jön ki mellette semmi. Amúgy ahogy az #5-ös írta telepumpálódhat levegővel, meg amikor kihúzod akkor mivel nem zár azonnal vissza erőteljesen a záróizom biz' kicsúszhat 1-2 galamb. Na és? Ez olyan mint a p.ncipuki, a szex ezzel jár, ettől ne kapjon már lábrázást senki. Ez pont olyan mint hogy - análzuhany ellenére is - lehet egy kis barna csoki, igen lehet. Anális szexet csinálsz ne lepődj meg rajta.
2020. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Homo a nénikéd! Lány vagyok, és a lányok is finganak nem tagadom! Ennyi! -.-
2020. okt. 31. 13:46
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Ne törődj vele, lesz még ott nutella is.
2020. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
bizony lehet de akkor már régen rossz :D
2020. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!