Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Használtok popsiba gésagolyót?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtok popsiba gésagolyót? Ott is ugyanolyan hatásos, mitn hüvelybe?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 18:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Naponta, írtam. Nem, az urban legend.
2020. okt. 31. 18:39
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Popsiba nem való a gésagolyó. Ha nem vagy kellően ellazulva és úgy helyezik fel neked, nagynak tűnhet és akár fájhat is. Nem beszélve arról, hogy nagyon rövid a madzagja és könnyedén felcsúszhat.


Helyette lehet kapni gyöngysort:

[link]

[link]

[link]


Vagy kipróbálhatsz ilyen vibrátorokat:

[link]

[link]

2020. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Szia, nem akartam privizni ezért itt kérdezek, hátha másnak is hasznos.


Az én barátom is nagyon szeretné az anális szexet, próbáltuk többször is, de nem csúszott be, ha két ujjal csinálja kellemes, de a péniszét nem tudom magamba fogadni. Van anál tágítóm, de nem tudom meddig és hogyan kellene használjam? 5perc-10perc? Nem találok róla írást a neten sem!

Esetleg tudnál tanácsot adni?

2020. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nyaljon, ujjazzon 3 ujjal, használjatok sok síkosítót. Szex előtt kb. 30-60 perccel tedd be a plugot és csak közvetlenül a popsiddal való foglalkozádkor vegye ki. Legfontosabb, hogy lazulj el, ne görcsölj rá, hogy mi lesz, ha "összepiszkolod".
2020. okt. 31. 18:51
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

Köszönöm! :)

Kaptam priviben is egy kedves választ, köszi azt is.


Azt még megkérdezhetem, ha nem csináljátok minden nap, akkor azért visszaszűkül rendesen?

2020. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Minden nap csináljuk, széklettartási gondjaim nincsenek.
2020. okt. 31. 18:58
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Én szívesen ismerkednék olyan lánnyal,aki ki szeretné ezt próbálni :)
2020. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%

Remélem enis találok ilyen párt magamnak aki szereti az anált és normális is agyilag.

18f

2021. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!