Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként nagyon perverz ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nagyon perverz ha azt akarom hogy párom belém élvezzen?

Figyelt kérdés
A probléma hogy nem szedek gyógyszert és hormon problémák miatt nem is nagyon tudok. Ha egyszer kipróbálnám,aztán vennék be esemenyutanit?

2020. okt. 31. 18:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Jatszol a tuzzel !!
2020. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni sokkal több hormon és van akinek nem használ.
2020. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem ér annyit. Én egyszer kényszerültem esemény utánira és pár nap múlva megjött, 2 hétig véreztem tőle, legyengítette az immunrendszeremet teljesen (pedig kb soha nem vagyok beteg) és nyáron mandulagyulladásom lett...

Amúgy semmiképp nem perverz, én is azt imádom a legjobban ha elélvez bennem a párom, de sajnos én sem szedek gyógyszert. Mi ezt úgy szoktuk kivitelezni, hogy popsiba megy, vagy akkor élvez el bennem, ha épp megjött. Akkor nagyon kicsi az esélye a teherbe esésnek.

2020. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Remélem a kérdező csak trollkodik, és ilyen hülyék nem léteznek.. (de, sajnos tudom hogy igen).
2020. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%

Az esemény utáni mennyivel jobb szerinted, mint a normál fogamzásgátló?

Ennyire nem lehetsz agyilag zokni...

2020. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni is hormon.


Ha kipróbáljátok, akkor mindenképpen az ovulációt követően 10-12 nappal, de ha nem "fix" a ciklusod, akkor ez "biztonságosan" sajnos kivitelezhetetlen.

2020. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni annyi a hormon, hogy lehet egy hónapnyi fogamzásgátló a nincs annyi. Ez rossz ötlet. Ha baj van a hormonhaztartasoddal ez meg veszélyes is. Arról már nem is beszélve, hogy meg a gyerek ellen se 100os a hatása.
2020. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
ne csinald
2020. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Magában az, ha szeretnéd, hogy beléd élvezzen nem perverz de ez az esemény utáni dolog és, hogy nem szedsz rendesen tablettát inkább butaság lenne.


F

2020. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon brutál mert ha erre vágysz akkor rákapnál. A volt páromnáĺ konkrátan attól is orgazmusom lett ha szex közben arra gondoltam, hogy elmegy bennem.
2020. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!