Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, kefélnétek az énekessel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kefélnétek az énekessel?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 31. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Kizárt dolog! Nekem nem jön be.
2020. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj feltöltené magát a tinderre úgy hogy látják ő énekes akkor napi száz match-je lenne. Nekem egy gitáros ismerősöm aki nem egy jóképű a gitárjával egy nap alatt, de még a 24 óra se telt el hatvan valahány match volt neki. Na ha Pesten történe gondolhatod.
2020. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem randiznék vele, egyrészt mert nekem nagyon nem jön be az arca, nem szimpatikus benyomást kelt bennem, másrészt nem tudok olyan férfihoz vonzódni, akiről ránézésre azt látom, hogy nő létemre lenyomnám szkanderben.
2020. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!