Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagon felüli szépséggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagon felüli szépséggel megáldott lányok, ti levetkőznétek egy magazinnak ha sok pénzt kinálnának cserébe?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a bugyit nem kellene levenni.

2020. okt. 31. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát igazából hogy modellkednének e

Akik benne vannak a szakmában azok biztosan mivel ezekkel jön a fizetés

A többi meg már szemérmesség kérdése ki mennyire bevállalós

2020. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Számomra felfoghatatlan hogy egy gyönyörő bomba nő miért nem megy el modellnek, még ha nem is vetkőzik le.
2020. okt. 31. 22:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez nem úgy működik, hogy csak besétálok és azonnal felvesznek. Millió egy gyönyörű lány van, válogathatnak közülük, és sok esetben szigorú kitételeknek kell megfelelni. (pl magasság, súly, különlegesség). De kell hozzá ismeretség, portfólió, tehetség (képek is átadják a kisugárzását), kitartás, stbstb.

23/N

2020. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csinálják már akit megkeresnek erre. Nyilván nem ingyen és nem olcsón.
2020. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Még szép, hogy le. De sajnos eddig még nem keresett meg egy magazin sem. Hiába lennék alkalmas rá, nem a modell életet választottam, hanem egyetemre mentem és hétköznapi munkám lett. Már bánom. Ismertség, kapcsolatok nélkül, vidékiként elég nehéz kitörni, lehetek akármennyire bomba.
2020. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt nem mindenki szereti mutogatni magát.

Másrészt nem mindenkinek van lehetősége, vagy gyomra betörni ebbe a szakmába.

Elég undorító és megalázó dolgokat kell eltűrni ahhoz, hogy valakiből jól fizetett modell legyen

2020. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
#2. Èn pèldául azèrt nem, mert nem nekem való. Sokan mondták, hogy lehetne belőlem modell (többek között kèt fotós) sokan mondják, hogy szèp, különleges arcom van, de semmi pènzèrt nem lennèk modell. Nem nekem való a modell èlet.
2020. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
6! "Elég undorító és megalázó dolgokat kell eltűrni ahhoz, hogy valakiből jól fizetett modell legyen" Ezt honnan tetszik tudni? A bácsi már volt modell?
2020. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen😁 csak nem keres fel senki, mert nem modellkedem.
2020. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Ha Instagramon meglátnák a képeid szerintem simán előfordulhatna hogy felkérjenek.
2020. nov. 1. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!