Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs egy olyan weboldal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy olyan weboldal, vagy app, ahol ("ingyenes") szexpartnert lehet keresni?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a szexet, és biztos vagyok benne, hogy mások is. Akkor erre miért nem csináltak még egy olyan weboldalt, vagy appot, ahol ingyenesen, vagy kvázi olcsón lehetne válogatni a hozzám hasonló kedvűek között?


Mondjuk a rosszlányok.hu (platform) jó lenne, mert ott van a telefonszám, kép, és név, (ilyen kéne!) de nem olyan lányokkal/fiúkkal akik óránként 20ezer Ft-ot kérnek el ezért.


A Tinder, Badoo is jó lenne, mert tényleg nagyon sok szép lány van fent, de (mindenkinek ez a tapasztalata) senki sem válaszol ha írnak neki (pedig mindenki szerint jó pasi vagyok.)


Szóval akkor erre mi a megoldás? Tényleg nincs egy ilyen normális weboldal, vagy app?



2020. nov. 1. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai vilàgban semmi nincs ingyen. Vagy meg.kell dolgozni èrte vagy fizetni.
2020. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyen appok nagyrészén kiéhezett kanos disznó férfiak vannak többségében. Ha lenne is ilyen oldal, 95% pasiból állna és az menne ami a legtöbb társkeresőn: az 5% nő alig írna vissza valakiknek mert egyszerűen nem dugunk fűvel-fával csak azzal aki igényes, ad magára.


De szexelni akarsz fizess érte. Ha párkapcsolatba akarsz szexelni keress nőt. Ha ingyen akarsz szexelni legyen jó kisugárzásod, tudj kommunikálni és szerezz egyéjszakás kalandot.

2020. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Mert lenne rajta 10000 nyomorult és nyomulós férfi, és 200 lány, majd 100 lány, majd 0 lány.

egy jó csak akkor talál szexpartnert, amikor akar. nem kell hozzá weboldal.

Egy jó pasi szintén megoldja.

A nyomiknak pedig kár újabb és újabb oldalakt létrehozni.

2020. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen oldalak például a szexrandi, swingercity stb. Nézz körül jobban. Tinder is erre való.
2020. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert akkor nincs miből építeni a rózsadombi villát. Amúgy meg tinderen lehet tömni de csak nagyon limitáltan és direkt olyan nőket dob ki akik nem jönnek be h prémiumra válts. Megadod milyen nőt keresel és a szórő az ellenkezőjét adja ki.
2020. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

“ Mondjuk a rosszlányok.hu (platform) jó lenne, mert ott van a telefonszám, kép, és név, (ilyen kéne!)”

Szerinted létezik olyan nő, aki nyilvánosan fotóval, telefonszámmal vállalná azt, hogy szexpartnert keres? Ezt te sem gondolod komolyan 😅 jó kis táptalaja lenne ez egy zaklatásnak is akár...

Amúgy meg az előttem szólókkal értek egyet. Ha egy nő szexpartnert akar magának, akkor ismerősi körben keres, vagy szórakozóhelyen. Nem lutrizik online perverzek között. Magyarul azért nincs ilyen oldal, mert erre csak a férfiaknak lenne igénye.

2020. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
ha a nők szexet keres elő veszi a brokiját sajnos
2020. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!