Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy atom ribizli csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy atom ribizli csaj bemószeról egy tiktok videóban olyan akivel összevesztem majd elküldtem a fenébe az megérdemelné, hogy a tartalmakat amiket küldött napi ürülék oldalra elküldjem?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Le tudnád írni a problémád kevesebb szlenggel és bővebb kifejtéssel?
2020. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Volt 3 éve egy csaj tinderről, akivel ment a camszex videót küldött meg ilyenek. Majd mikor átállt találkozás előtt egy pénzes pasihoz elküldtem a fenébe. Volt pár ilyen.

Aztán ezek mintha teréz anyák lennének egy tiktok videóban amiben feltűnök megmondta, hogy én zaklattam. Pedig ő volt egy atom ribizli aki kínálgatta magát. Erre még két ilyen csaj hozzáírt. Mintha szentek lennének. Napi s.r pedig hetekig megélne belőlük.

2020. nov. 2. 17:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Őszintén: hány éves vagy?
2020. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
26 a csak meg 22 körül, de akkor is engem járat le amikor durván könnyűvérű mint a fene.
2020. nov. 2. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És kit érdekel, hogy könnyűvérű? Miért jogosít fel ez arra, hogy zaklasd? Most meg bűncselekményt is elkövetsz, mert ez beletartozik a személyes adattal való visszaélés kategóriájába. Ettől függetlenül ő is bűncselekményt követ el, a nagy nyilvánosság előtt rágalmaz, ami szintén büntethető. Inkább a joghoz fordulj és ne a napiszarhoz.
2020. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mit zaklattam? Az nem zaklatás, hogy megmondtam neki hogy mekkora r-.nc.

Erre úgy írja tik tokra amit ezek használnak amúgy mintha terézanya lenne a kolostorból.

2020. nov. 2. 17:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ah a XXI. század gyümölcsei, amikor a szexet kamerába, a közösségi életet meg instán, tiktokon meg facen élik meg a fiatalok.

Bármit amit közzéteszel róla bűncselekményt követsz el, ennek tudtában küld el a napisz.rra. A tiktok sztárok meg csak figyelemre vágynak, 5 perc hírnév 20 nézőtől hatalmas siker mondhatom. Sz.rjál rá, legyél az okosabb, semmit sem kell reagálnod. Ha úgy érzed a személyiségi jogaidat sérti akkor írsz az üzemeltetőnek és leszedik a videóját probléma megoldva. Felesleges netes üres szájkaratéba belemenned.

2020. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk jelentettem, de gondolom úgyse törlik.
2020. nov. 2. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tiktoknál kell jelenteni, hanem polgári peres eljárást kell indítani.
2020. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Küldjed nekem, majd én tovább tolom napisszarra úgy, hogy senki nem tudja kideríteni hol lett feltöltve. :D
2020. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!