Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan rázzam le az alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le az alkalmi kapcsolatom nem átlátszóan?

Figyelt kérdés

Most volt egy alkalmi kapcsolatom egy nővel. Jó volt minden ezen kívül, de

élvezésnél spriccelt a nő, és nagyon nem jött ez be. Örülök hogy élvezte, de benne maradt az illata az orromban, meg az íze a számban, és egyszerűen nem akarom többet. Utána azt mondta, hogy menjek még hozzá gyakran, és mondtam hogy majd egyik hétvégén. De nem gondoltam komolyan, csak nem akartam megsérteni.

Hogyan tudnék ebből úgy kijönni, hogy ne egy köcsög legyek, aki csak eltűnik? Az

is baj, hogy 15 percre lakik gyalog...


2020. nov. 2. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel és mond el neki hogy találtál mást és nem mész tóbbet!
2020. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt, hogy ki békülsz az exeddel, mert szereted.

Ő úgy is csak alkalmi történet volt... 🤷‍♂️

2020. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valószínűleg valami csajos kamu a legjobb, tényleg.

Most is írt, hogy legközelebb már aludjak is ott... de ilyen hamar nem tudok ilyet bekamuzni.

2020. nov. 2. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őszinte is lehetsz egy kis hazugsággal, pl hogy szép volt az az egy alkalom, de meggondoltad magad, és úgy döntöttél nem szeretnél több alkalmit, és közben mondjuk lett egy kiszemelted is.
2020. nov. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Mondd azt, hogy COVID-19 gyanús vagy, azzal nyersz 2 hetet.
2020. nov. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
De az vagy. Ahogy mondtad. Maximálisan jól jellemezted magad.
2020. nov. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell kamuzni, légy őszinte. Mondd meg neki, amit ide is írtál egy ne haragudj kíséretében. Ennyi.
2020. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem szervezz neki egy másik pasit, aki szereti, ha spriccel egy nő. :D Akkor nem lesz semmi baja... :D
2020. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mekkora nyominger vagy! Öledbe szakad egy ilyen csaj és húzod a szádat... Guminő való neked!
2020. nov. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!