Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőkhöz szólna a kérdésem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szólna a kérdésem. Volt már aki igénybe vette férfiak fizetős szolgáltatását?

Figyelt kérdés
Ha igen mi vezetett ide? Végül megbántad vagy hogy vélekedsz a történtekről? Mi vezetett a kialakult körülményekhez?
2020. nov. 3. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Mikor kamasz voltam, teli önbizalomhiánnyal nagyon sokszor gondoltam arra, hogy biztosan csak így fogom elérni, hogy ne legyek majd szűz.

Végül persze lett egy nagyon megértő, nagyon odaadó és törődő párom :) Úgyhogy nem bántam meg, hogy nem mentem el dzsigolóhoz.

Koliba amúgy sokszor beszéltünk erről, sok más lány is hitte, hogy csak így fog rendes szexben részesülni élete során. Akkor még nem tudtuk, hogy igazából egy nő bármikor tud szexelni... csak nem mindegy, hogy kivel.

2020. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Szexre nem, de erotikus masszázsra, ujjazásra hívtam már át és fizettem. Érdekelne milyen lehet a fizetős szex, de nincs gusztusom hozzá, tudva hogy mennyi és milyen nőkkel ment el az adott pasi.. meg hát a nemi betegségek..

Viszont életem legerotikusabb, legizgatóbb ujjazása volt az, amit azzal a pasival átéltem. Sose csinálta senki olyan ügyesen/jól, mint ő akkor. Úgyhogy ez abszolút megérte:D

Mielőtt mindenki azt hinné: nem, nem vagyok ronda, se kövér, se semmi más. Egyszerűen volt, hogy ez egyszerűbb és gyorsabb volt, mint más. Általában mindig van 1-2 kontakt akit biztosan áthívhatok, de van hogy épp senki nincs (pl ha hosszabb kapcsolatom volt előtte, akkor lemorzsolódnak a kandúrok). Ismerkedni meg macera, hosszú idő, nincs is hol, meg sok az idióta.. és így egyszerűbb volt csak felhívni ezt a pasit, hogy kicsit kényeztessen. Meg itt legalább csakis rajtam van a hangsúly, nem kell viszonyoznom semmit (nem mintha normál esetben ez teher lenne, de néha jó, ha csak engem kényeztetnek). Ez volt az oka hogy párszor fizettem szexuális jellegű szolgáltatásért

23N

2020. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azert nem, mert meg ingyen pikk-pakk osszejon tarskereson aznapra dugas. Olyannal, aki baromira tetszik, es erre ugrik mind.

De igen, fizetnek is erte, ha egy szamomra nagyon vonzo ferfihoz maskepp nem jutnek hozza. Nekem a szemely a fontos, es nem lehet barki, akarki vonzo, kivanatos a szamomra. A kulso pedig a gesztusokkal, mozdulatokkal, hangsulyokkal egyutt egy ember maga. Ket szenvedelyes ora nekem sokkal tobbet jelent 120 percnel.

Ha azert kene fizetnem, mert maskent nem kellek, nehez elkepzelnem, hogy nem zavarna.

2020. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem került rá sor, de a mai napig el-elgondolkozom rajta néha, kétszer már a találkát is leszerveztem két különböző csávóval, csak átbasztak. A szüzességem az oka. Nem arról van szó, hogy ne lennék tisztában azzal, hogy ingyen is találnék olyat, aki ugrik rám, szimplán csak nincs kedvem ismerkedni, beszélgetni, jó színben feltüntetni és eladni próbálni a személyiségemet egy dugás kedvéért, sem ahhoz, hogy utána "illendő" legyen rendszeresen összejárnom az adott férfival (vagy magyarázkodnom, hogy miért nem kérek többet belőle), sem pedig random egyéjszakáshoz, ahol a másiknak nincs semmi motivációja arra, hogy odafigyeljen rám. A legkézenfekvőbb megoldásnak a "prostizás" tűnik.
2020. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!