Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házibuliban véletlenül megcsal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házibuliban véletlenül megcsaltam a barátomat.Lefeküdtem egy haverommal.Másnap bevallottam a barátomnak,de ő szakított velem.Hiába mondtam neki hogy ez volt az első megcsalás,és szerintem 1 megcsalást meglehet bocsátani.Mi erről a véleményetek? 19L

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell meglepődni. 1 megcsalás is megcsalás. Én sem hiszem, hogy megbocsátok, ha ilyen van :/
2020. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy kamu.


Fárasztóak már ezek a véletlen félreba.szásos sztorik.

Kit érdekel hányadik volt?

1-et sem lehet megbocsájtani!

2020. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lehet véletlenül félrelépni, megcsúsztál és f.ba estén úgy egy félórán át pucsítva? :D

Ja és még hangsúlyoztad is neki, hogy ez az első volt? Hú de rendes vagy hogy csak az első, érthető... hogy kivágott a pitsába a pasid. Ha a pasid dugott volna meg valakit egy buliban te mit szólnál hozzá? Áááá semmi baj, hiszen "véletlen" volt meg, amúgy is "csak" az első.

2020. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Miért kamu? Mert nő az el követő?

Szegény írta, hogy véletlen volt. Ráesett a kukira. Előfurdul az ilyen.

2020. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez kamu, nem létezik hogy valaki ilyen sötét legyen:DD

Ha meg nem az: nincs véletlen megcsalás, egy megcsalás is megcsalás, legközelebb okosabb leszel

N

2020. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Házibuliban elég aljas dolog félrelépni (amúgy is), gondolom volt egy csomó közös ismerős akik a pasid is ismerik. Hagyd már meg neki legalább az önbecsülését hogy azt tudja mondani amúgy is szakítófélben voltatok már.


Azt azért áruld már el hogy lehet "véletlenül" dugni. Hátha ötletet merítünk belőle, ha lemegyünk a boltba kenyérért akkor a sarkon "véletlenül" dugjunk egyet :D

2020. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Biztos kamu. Senki se mondja el ha amugy nem bukik le 😂😂
2020. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy elmondtad és nem kamuztál előtte, dícsérendő. Ezzel sok fájdalmat megspóroltál a párodnak, viszont ugyan úgy szakítás a vége, mintha magától jött volna rá.


Aki egyszer elcsábul ittasan, többször is el fog. Ha nem is, egy alkalom tökéletesen elég az önbizalomzuhanásra és a beléd vetett bizalom megsemmisülésére, aztán kezdődhetne a toxikus féltékenységi játszma. Ez kinek lenne jó?

2020. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 varazslo77 ***** válasza:
82%
IJ. Így jártál!
2020. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül....

Ha 21 éves létedre ennyire sötét vagy akkor ez volt a legjobb amit tehettél vele. Most esélye van találni egy normális lányt.

2020. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!