Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha eddig vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha eddig vibrátort használtam és mióta elveszítettem a szüzességem, a valódi szex nem hozza azt a szintet?

Figyelt kérdés
Nem tudok annyira felizgulni, nem nedvesedek be az elején, és nem is volt orgazmusom. Talán ne használjam többé, az segíthet?

2020. nov. 4. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vibrivel a csiklód izgatod és úgy élvezel el, vagy hüvelyi orgazmusod is van?
2020. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Drek felvetésére érdemes válaszolni, de másrészt igen, általánosságba azt lehet mondani, hogy akik elhagyják a vibrátort azoknak előbb-utóbb jobb lesz a szex.
2020. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Was there, done that"


Nem éri meg elhagyni a vibrit, célszerűbb elfogadni, hogy a szex (behatolással) és / vagy a nyalás, ujjazás egy gyökeresen más műfaj.


Máshogyan és mástól tud jó lenni, de jó lesz majd az is, nyugodj meg. Nem rontottál el semmit, csak másféle ingerekre tanult rá eddig a tested.


Eljutsz A-ból B-be sportkocsival, vonattal meg sugárhajtású repülővel is. Vagy biciklivel, motorral is.


Nagyon más az időtartam és az érzések is az út alatt. Ez a kihívás az egészben, hogy megtanuld, melyik mitől tud számodra igazán élvezetes lenni, és utána már csak gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni......


Amelyik pasi pedig féltékeny a szexjátékodra, amit szex közben is bevetnél, annak önértékelési és önbizalom - problémája IS van.

Valószínűleg kórosan féltékeny lesz a későbbiekben reális ok nélkül, ezért gondold át, hogy vele maradsz-e hosszú távon, ha ő nem látja be, hogy dolgoznia kell magán.


Bocs, elkalandoztam. Szóval szerintem tartsd meg a vibrit, de egy darabig most masztizz máshogy, esetleg szerezhetnél egy dildót is mellé.

2020. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak a csiklómat.
2020. nov. 4. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez az első gond. :D Ha nincs hüvelyi orgazmusod akkor se, amikor magadnak csinálod, akkor szexnél se lesz.


Ha szex közben nem ingerlitek a csiklód, akkor meg semmilyen orgazmusod nem lesz. A partnered szokott orálozni neked? Úgy sincs orgazmusod?

2020. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem volt még orál egyik félről sem, friss még a dolog, de az is lehet, hogy én sem lazulok el annyira, amennyire kellene.
2020. nov. 4. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Orál nem volt, de azért farok már járt benned? Nah ehhez külön tudok gratulálni... szexuális kultúra magas foka... nincs több kérdésem.
2020. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy kamukerdes,van par pasi az oldalon aki a szexjatekokkal szemben valami hadjaratot inditott.

Ha viszont nem kamu, kedves kerdezo...


Remelem csak azert mert van behatolas nem hagytad el a csiklo izgatasat. A csiklot ugyanugy lehet izgatni behatolasnal kezzel vagy vibratorral,csak behatolastol legtobb nonek nincs orgazmusa.

2020. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tarts szünetet. Mondjuk 1 hónapig semmi maszti, semmi ilyesmi. Utána nefélj, lehet attól is elmész, ha megfogját a combodat.
2020. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!