Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek van/volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van/volt már orgazmusotok? Nem a szexre gondolok, hanem hogy ti el tudjá tok-e érni magatoknak.

Figyelt kérdés
Mindig is volt, vagy később tanultátok meg?

2020. nov. 4. 16:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Igaz, bár az nagyjából ugyanaz a kategória, mint hogy egyszer-kétszer átélted, nem?

Köszönöm a válaszokat! :)

2020. nov. 8. 18:06
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
#11 Olyan nem volt azért javítottam ki. "Néhány" az egynél több...
2020. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Én elég nehezen éreztem rá, de azóta mindig van ha önkielégítek. Ha párommal vagyok akkor is, na azt még nehezebb volt elérni.
2020. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
igen!
2020. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak mindig sikerül. Szex közben sose sikerült. De már le is mondtam arról, hogy valaha sikerülni fog. Szerintem arra képtelen vagyok hogy szex közben orgazmusom legyen.

20L

2020. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. dec. 3. 21:34
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Miután életemben először kielégültem a már férjem által, (24 évesen történt), utána már magamnak is sikerült elérni:)

Előtte se pasival, se egyedül nem sikerült. 15 éves korom óta próbáltam egyedül, 19 êves koromtól élek szexuális életet. 35/N

2021. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

8 éves korom óta van, amikor felfedeztem magamnak ezt az érzést.

Szóval nekem életem során mindig volt.

Anélkül nem is fejezem be a masztizást, hogy hogy nincs legalább egy orgazmus, de az igazán kiadós inkább 3-5 adag egymás után. Így biztos, hogy utána már csak pihegek.

2021. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Bocsi hogy idepofátlankodok, de. Nekem még sosem volt orgazmust. 19 éves lány vagyok, 8 hónapja első kapcsolatban, augusztus óta van szexuális életem. Kb 12 éves koromban volt az első magamhoz nyúlásom, de kb két évig nem jutottam el sose a csúcsra. Utána volt pár szexuális zaklatasos ugyem, féltem a férfiaktól, de ugye ez a párom és pszichoneni segítségével elmúlt. De hiába fedezem meg ismertem előtte a testem, nem sikerült. Ahogy próbáltam: magamnak kézzel+vibratorral, párom nekem kézzel, szájjal, vibratorral+kézzel, meg ugye a szex. Sehogy nem működik. TTudnatok írni valami tippet ti hogy csináljátok? Köszi. Nagyon el vagyok keseredve
2021. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

19. Megfelelő partner ( szexuális értelemben is). Szerintem.

Nekem 24 éves koromban lett először orgazmusom, pedig előtte már 5 éve éltem szexuális életet, de a partnereim...hát elég önzőek voltak. Az előtt pedig 15 éves korom óta próbáltam magamnak is, de sehogy sem ment. Egyedül is csak az után tudtam eljutni, hogy a most már férjemnek sikerült megtörni a jeget, és kielégíteni.

2021. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!